bugün

en erken donuza alınan yazar rekoruna aday yazar.
Yalan haber, saçma sapan bel alti muhabbet, trolluk ne ararsan var. Yazik.
bilincini ve yaşının kaç olduğunu merak ettiğim yalancı yazar parçası.
Kürt neferidir. Tarz'ın en büyük hayranlrından. Açık ve net.
klasik beyinsiz kurt modeli. kultur beyin ve zekanin yoklara oynadigi kolpacino sahis. donuz.
Knk sabahtan beri trollüyorsun helal olsun valla gece de uyumadın robot olmandan şüpheleniyorum.
en fazla zengin ama toy bi kızın fuckbuddy'si, bilemedin 2-3 aylık ilişkisi olabilir. onun dışında (bkz: who cares).
Başlık up'lamak ve troll başlıklar ile aktifliği sağlamak için moderasyon tarafından tutulmuş paralı troll.

Bir diğeri için;
(bkz: haslanmistavuk)
Yazarmış.

Ben (bkz: zengin ama tipsiz) yazmak için gelmiştim.

Tamam ya.
Sustum ve gidiyorum.
(#31951018) bu entry i girip ardından da (#31959971) bu fotoğrafı paylaşarak patalojik açıdan embesilite hastalığına düçar olduğunu cem i cümleye ifşa etmiş kişidir.

heralde kendince/kendine has bir kürt kimliği fantezisi falan sıçıyor buraya...

o kürdistan bayrağı hakkındaki düşüncelerini selo başgana söylemeye götün yetti mi bari?
yoksa götünden şırıngayla kan almalarından falan mı korktun?

aklınca barzanicilik falan yapıyor heralde diycem ama, onun da ne demek olduğunu idrak edemiyor ya...
bir entry sinde barzaniyi yere göğe sığdıramıyor, diğer entarisinde de kürdistan bayrağına küfrediyor.

tanım: haddi zatında kürt olmanın ne demek olduğunu idrak edememiş, kürtlük üzerinden giriler zırvalayan herifin teki... van da yaşıyormuş bir de... tipik serhat bölgesi vakıası...
Rant sağlamak için yapmayacağı kalmayan boş beleş tiplerden birisi.

Eşşeği bir yere bağlayıp eşşek gelene kadar döveceksin ki bunları akıllansınlar.
büyük troll.
trakyalıdır.
ağzı da iyi laf yapar.
çokça da kız kaldırır.
Türk dizilerinin vazgeçilmez baş karakteri tanımlamasıdır.
tarz ile birlikte en başarısız kürtçü trollü olan yazar.
Kürtçü troll.
(bkz: acilen silik yemesi gereken yazarlar)
Fakirden sonrasını okumadım.
tebrik.

ettiğim tıroll yazar arkadaşımız.
koyun gurubuna dahil ettigim kişidir.
Sözlükteki takip edilesi kaliteli bir mümin yazar.
Kalemi keskin olsun inşallah.
siemens ama yakışıklı.

evet gidiyorum.
Eksi almak icin bir yerlerini yırtan yazar.

Sen eksi istiyorum de biz eksileriz yorulma trolcük.
Evet. Beyin fakiri olan yazardır.
bunlar da kendisini halen troll zannediyor. düzgün bir yönetim olsa bu tipleri ikinci günde silmesi lazım.