bugün

entry'ler (187)

beş vakit namaz kılan genç

tembelliğine yenik düşmemiş gençtir.

parmak arası terlik

bakımsız ayakta çok kötü durur.

galatasaraylı kızlar

fanatikliklerini abartmış olanları tam bir fiyaskodurlar. her fenerbahçe maçı sonrası hep aynı bahaneleri sıralayarak baş şişirirler.
trabzonsporlu kızlar da böyledir.

bir insana verilebilecek en büyük ceza

ilgisizlik.

şişman olmak

şişman insanlar sevimlidir, ama kompleksli şişmanlar tam bir felakettir. ''yemeğin salçalısı kadının kalçalısı'' lafını zayıf insanlara durmadan söyleyip kendilerini avuturlar

(bkz: ayhhh bacaklara bakkk çok çırpı iivaannçç)

kendini evleneceği kıza saklayan erkek

harbi harbi sevmiştir.

sözlükte takılan kızın asıl amacı

fikirlerini beyan etmek. sıkıntı.

yenidoğan

güzel kokulu, etrafa masum bakışlar fırlatan yumuşacık yanaklı, küçücük kafalı yavru. *

mutsuzluk veren küçük şeyler

sevgilinin kötü bir sözü.

uzun saçlı erkek

çok yakıştırırım hele bir de kafasının tepesinde bir topuz yaparsa. enfes olur.

ajda pekkan

daha ne kadar yaşlılığa meydan okuyacak, merak ederim.

erkeğin her söylediğine gülen kız

erkeğe yazıyodur muhtemelen.

ben bu yazıyı türk kızına yazdım

dudaklarını büzüştürme, boş ve şımarık bi şekilde etrafına bakma, poponun hizasında etek giyip sokaklara dökülme, aranma. onurlu ol.

meriem sahra userli

dizide ağlama sahneleri gerçekten izleyiciyi gıcık ediyor. yani o kadar abartıyor ki bazen kendini yırtmayı saçını başını yolmak istiyorum o derece. yüzü gereğinden fazla uzun ve tombiş hatuncuk.

eski sevgili

yok efendim eski sevgilim şöyleydi böyleydi, anladık iyiki bir sevgilin oldu. bıktıran kişidir.

emekli olan insanların ne yapacağını şaşırması

amcamız emekli olmak için gün sayar, emekli olduktan bi kaç ay sonra evde oturmaktan canı sıkılır. balık falan tutar kahvede takılır, daha sonra kendine minik bir iş bulur. bu böyledir. ilk günler dinlenmek güzel gelir ama, yoğun çalışan biri için evde oturmak işkencedir.

lise mezunu olan ezik

ancak minik ucuz butiklerde veya burger da falan iş bulabilir kendine. fazla yükselere kanatlanamaz.

(bkz: üniversite mezunu çöpçü)

evli erkeğin masturbasyon yapması

kadın muhtemelen lohusadır veya hamileliğinin son aylarındadır.

çiğ köfte

(bkz: etsiz çiğ köfte)

küçük mutluluklar

yarım saatte olsa, çok az da olsa onu görmek, az da olsa kollarında erimek...