bugün

sözlükle sevgiliden daha çok görüşme ve uğraşma sonucu ortaya çıkabilecek bir durumdur. yan etkileri insan hayatında çeşitli değişikliklere neden olabilir. beklenmeyen bir etki görüldüğünde moderatörünüze başvurunuzdur.
"şu arka planın güzelliğine bak, yarabbim şu sol frame nasıl da ışıldıyor güneş misali. başlıkların alt alta sıralanırken oluşturduğu ahenk başka hiçbir yerde yok. üzerine her tıkladığımda içimdeki karanlıklar aydınlanıyor, buzlarım eriyor. ışığınla aydınlattın yolumu. sen varsan hayat güzel. ey sen sevgilim, sözlüğüm, seni seviyorum ben" gibi bir şey olmalıdır.
-sana birşey söylemek istiyorum
-söyle canım
-ya ben galiba sana aşık oldum sözlük
-yapma ya ama nasıl
-ya ne bilim işte tüm gün seni düşünüyorum,ne yazsam nasıl başlık açsam işim olduğunda ve sana bakamadığımda içimde büyük bir boşluk oluyor tarifsiz.bütün bunları bir araya getirdiğinde bir aşk tarifi gibi oluyor.işte bundan ben sana aşık oldum galiba
-vay be ben ney mişim.
-sözlük benimle çıkar mısın ?
-nasıl ya????
-müjde! müjde! nur topu gibi bir dil bilgisi kitabınız oldu.

-yapma beee biz ansiklopedi bekliyoduk! neyse allah sözlüklü, babalı, büyütsün!
haydutların ekşi ye kaymasıya oluşan neşeli ortam sonucunda içinizde dallanıp budaklanan his.
(bkz: #2555281)
Aşık olunacak doğru düzgün kimse kalmadığında başvurulacak eylem.
bir manyaklik belirtisidir. Yalçın çakır aklıma geldi balığına aşık olan adam çıkti onun kadar ilginç. Evet.
şakirtler varken bir türlü olmayandır.
(bkz: hönk) :D
(bkz: YAV HE HE)
Aşk değil de bence biraz bağımlı olmaktır. Tatil yapıyorum diye pek giremiyorum bi eksik hissediyorum.
yokluktan kaynaklanan bir durum olabilir.