entry'ler (78)

lc waikiki den giyinen bir erkekle sevgili olmak

anasının evinde bershka giymemiş olan yurdum insanıdır. kıyafet markasıyla ayrım yapabilecek küçük beyinli ve bayanı sadece vajina sahibi olan bir obje olarak değerlendiren zihniyetten beklenen bir başlıktır.sizlerin varlıkları zarardır.

en çok sevilen şiir dörtlükleri

Gözlerin gözlerime değince; felaketim olurdu, ağlardım.
Beni sevmiyordun, bilirdim.
Bir sevdiğin vardı, duyardım; çöp gibi bir oğlan ipince
Hayırsızın biriydi fikrimce. Güldü mü, cenazeye benzerdi.

dut ağacından düşüp bekaret kaybetmek

erken öten horozun başı kesilir'dir. bakire olmayan her bayan namussuz olsaydı kimsenin anası namuslu sayılamazdı. bekaret değil beyin ölçer namusu. böyle seviyesi yerlerin altına inmiş olan sözlüğe yakışmayan başlıklarla 2012'nin gelişmişliğini yerle yeksan etmemek gerekir.

daha sevişmeden yıkanalım mı demek

sadece titizliktir. abartılacak bir şey yoktur. temizlik hastalığı, anlatılmaz yaşanırdır.

bazen ihtiyacın olan tek şey

sarılmaktır.

sevişme vakitleri

her zamandır.

yemekten sonra çay içme arzusunda olan varoş

böcekle aroma edilmiş frapiccinoya dünya para bayılan, geldiği yeri unutmuş tikky ibişlerden bin kat daha iyi olan adamdır.

sevgilisinin patlak olmasıyla övünen erkek

tıpkı babanızın annenizle gurur duyması gibidir. nasıl ki babanız ''eşim iyidir'' deyip övünüyorsa işte bu da öyledir. ''patlak'' poşet olur, top olur, tekerlek olur ama kadın olmaz. ''patlak'' tabirini kullanan beynini aldırmış insandır. şunu öğrenin ki sizin nasıl daha önce sevgiliniz olduysa bayanın da olmuştur ve bu normaldir. namus olarak gördüğünüz o zar, bazı bayanlarda doğuştan olmaz bazılarında çok esnektir asla yok olmaz. o bir namus ölçütü değildir ama sizin gibi beyinsizler namusun ne olduğundan habersizdir. ananız da patlaktır o zaman efendim.

sigaraya verilecek isimler

gırtlak sevdası.

sevişmek için en uygun mekan

mutfak tezgahı.

öğrenci evinden gelen sevişme sesleri

iyidir iyi. gençken yapılacak 100 şeyden biridir.

aşık olunan çizgi film karakterleri

güçlü şirin *

aynı anda milyonlarca kişinin sövdüğü insanlar

abdullah öcalan şerefsizi.

kızlardan başka konusu olmayanlar

Fikir-zikir meselesidir efendim. Konuşabilecek başka mevzusu olmayan yazarların ''şunu şöyle yapan kız'', ''bunu böyle yapamayan kız'', ''kızın makyajı kızın saçı kızın eli kızın sesi eli kolu'' vs başlıklarla kaliteyi yerlere düşürmesidir özet olarak.

gecenin tek şarkılık özeti

mazeretim var, asabiyim ben.

bıyıklı kadın

sınav döneminde olan hatun kişidir.

türkiye nin hala suçu kabul etmemiş olması

ne dediğini bilmeyen yazar söylemidir. çok merak edilir acaba bunu yazan kişinin tarih bilgisi var mıdır ya da bildiği objektif midir?? bütün arşivler açıktır. ''öğren de gel'' denilesi bu söyleme açıklama yapmak bile yersizdir fakat insan da kendini tutamaz. bir siyaset bilimi öğrencisi olarak yazıyorum ki soykırım yoktur. evet iki taraf da birbirine çok fazla zarar vermiştir. asma, kesme, öldürme vs olmuştur fakat bunu sadece türkler yapmamış olup; ermeniler köylerde tecavüz kampı kurabilecek kadar canileşmiş, insanlıktan çıkmıştır. hepsi araştırılmış ve tarafımda resimli, belgeli tez hazırlanmıştır. çok rica ediyorum herkesin ağzından çıkanı kulağı duysun!

abilerin kardeşlerine hitap şekilleri

piknik tüpü, gazga, bidon, hacı, kanka.. uzar gider bu liste.

gecenin tek şarkılık özeti

sensiz şu hayatın ta .......

patlak karı almamak için 5 sebep

evliliğe almak, eşine karı diyebilecek kadar seviyesizce konuşabilen, kültür yoksunu bir yazarın kendini bilmez cümleler sarf etmesidir. bir kere bekaretle evlenildiğini zanneder yani evleneceği kişinin bacak arasını sever. Allah ona öyle bir beyin vermemiştir ki anlatılamaz. bekaret namus demek değildir. kazayla kaybedilebilir, doğuştan da olmayabilir. bilin okuyun öğrenin ki şu eşşekliğiniz baki kalmasın. bir erkek bir şey hissetse de hissetmese de bir kadınla beraber olabilecek kadar seks düşkünüdür fakat aklıselim bir kadın bunu asla yapmaz. sever, hisseder. sevdi, güvendi birlikte oldu diye bir kadın ne patlaktır efendim ne de orospudur. bu ithamı umarsızca dile getirenlerin annesidir patlak! bacısıdır! bu başlıklarınız artık mide bulandırmış, sözlüğün kalitesini düşürmüş ve toplumumuzun ne kadar cahil, seviyesiz olduğunu ispat etmiştir. Allah sizi başımızdan eksik etsindir.