bugün

manyaklık. gerçekten bu tip erkeklerle ilişki yaşayan dişileri gördükçe hay diyorum size karşı uygulanan pozitif ayrımcılığı sikeyim. hak etmiyorsunuz ki çünkü. anan ve baban yemeyip içmeyip seni şehir dışında okumaya göndermiş, ki sürekli mervelerde kalacağını bile bile. önemli bir ayrıntıdan bahsediyorum çünkü bunu kaldırabilmek kolay değil. inanın bana. peki ya sen ne yapmışsın? vajinaya sahip olmanın avantajıyla elde ettiğin seçme hakkını, gidip de lc waikikiden giyinen bir erkekle birlikte olmadan yana mı kullanıyorsun? deli misin kızım sen? lc waikiki de lc waikiki olsa hadi neyse. o küçüklüğümüzdeki maymunlusu da değil.

bugün lc waikikiden giyinen adam, yarın dişin ağrıdığında seni devlet hastanesine götürür. milletin ağzına girmiş ve dezenfekte edilmemiş pis pis aletlerin damağına değmesine izin verir. sonra da senin o ağzınla kendisine blowjob yaptıracak. hay amına koyim ya. ne kadar kirlenmiş bir dünyada yaşıyoruz.
http://www.uludagsozluk.com/e/11170261/
Ucuz mal alacak kadar zengin olan erkektir.
lc waikiki'den giyinen kızla sevgili olmakla eş değerdir.
olağan birşeydir.

benim sevgilime nail olmuş gururdur. hele ki son aldığım pantolonu baya bi beğendi kızım benim ya.
çok fazla kişiyle pişti olma ihtimali olan sevgiliye sahip sevgilidir. ben dahil. ucuz ve güzel olm ne var ki bunda.
benimle sevgili olmaktır. kareli gömlekler, lacoste* tarzı tişörtler, keten pantolonlar falan işte. her sezon aynı şeyler. hiçbir kıyafetim eskimiyor gibi geliyor. sevgilim beni temiz zannediyor. siz ne anlarsınız be.
o erkeğin babası fabrikatör aslında ama zevk olsun diye waikiki den giyiniyordur(!)

kendini sermaye olarak gören kızların anlayamacağı kızdır.
lc waikiki çalışanlarıyla flört ediyorsa o erkek elden gitmiştir ey kızlar geçmiş olsun hepinize.
5 lira maliyetli tişörtü 100 liraya almayı tercih etmemiş erkekle sevgili olmaktır. sike sürülecek aklı vardır en azından.
böyle spesifik bir örnek vererek amacına ulaşamayacak olan başlık. eminim kendisi de zara dan giyiyorum diye övünen tiplerdendir.
herkesin cebinde milyarlarca dolar olduğunu düşünen zihniyetin kafasında oluşturduğu saçma sapan cümle öbeği. millet de biliyor vakko dan beymen den giyinmeyi. sor bakalım evine erzak alacak parası var mı ? aşşağılık kompleksi olan insanların kıçlarından salladıkları kıstaslara uygun yaşamayın. isterseniz gidin collezione dan giyinin. kimene.
(bkz: aşşağılık kompleksine sahip yazarların sıçtıkları başlıklar)
lc waikiki den giyinmenin yanı sıra bir zamanlar orada çalışmış biriyle birlikte olmaksa paha biçilemez..
(bkz: e normal)
her erkekle sevgili olmak gibidir.
alakaya maydonozdur.
diğer bir deyişle üniversite öğrencisiyle sevgili olan kızın tanımıdır.

paramız vardı da biz mi alışveriş yapmadık lacoste'tan, mavi'den?

hey yarabbim...
yıl olmuş 2012 hala lc wikakiki'den ( her ne skmse işte) giyinen insanlar var.
nerden giyindiği önemli değildir, kıyafetin içindeki adam olsa yeter.*
'sevgiliye güzel görüncem diye pahalı kıyafetler almaya çalışırsın ama en güzel anları kıyafetsiz yaşarsın' düşüncesiyle hareket eden gençtir.
kaçıp uzaklaşmak gerekir ayrıca hemen beymen den giyinen bir sevgili bulunmalıdır .

http://www.beymen.com/Mar...Margiela-TSHIRT_7589.html
markalaşmış embesil düşüncesi. waikikide çalışan elemanın sevdiğini elinden almış olması muhtemeldir.
yıllarca lcw ve bücürük giyimden giyinip ford focus parası çıkaran adamdır. Sigara da içmez, manken sevgilisi de vardır. enayiler sizi.
lê pazardan giyinen adam* varken, pahalı giyinen adam seçmiş sevgilidir.
normal bir durumdur. zaten 5 erkekten 3 ü oradan giyinmekte.
not: saklamayın hadi hadi, oradan o üstünüzdekiler. sanki hepiniz tommy'den giyinecek kadar zenginsiniz.
kızların entry gireceğini tasarlayıp radar vazifesi gören kurnaz bir gündem. Entry lere bakınca pek amacına ulaşamamış olsa da.