entry'ler (9)

erdoğanın sevdiği şarkılar

Uğur ışılak dombıra 2.sıraya konulması gerek.

müslümana 1 soru

Olurdum.evet Kuran diğer kitaplar gibi değil sana nasihat etmiyor emir veriyor.

almanya gibi bir ülkenin soykırımdan bahsetmesi

Fazla ironiktir..Baya güldürmüştür bu olay beni.

mahluklar grubu

Ermenistan savunma bakanlığını hacklemiş bir gruptur. Grubun %80 i türkçüdür gruba kürt alınmaz. Grup arada bir amacından sapsada adminler hemen işleri yoluna koyar. Grup dediğime bakmayın aile gibidir. @5 in dediği gibi paylaşım yapanlar dallara ayrılır. Grupta sürekli bir denge vardır. Bu denge korunduğu sürece grup ayakta kalacaktır.

abdullah öcalan

Ölmedi gitti bir türlü kendi evi ve ofisi vardır görüşmeleri ordan yapar..Ölse bile yaşattığı acılar türk milletinin kalbine kadar işlemiştir.

erkekler banyoda ne yapar

Çalışma güzel bence analizlerini bekliyorum..

azerbaycan ın işgal altında olduğu gerçeği

Korkaklar kısaca buraya gelip slogan atmayı biliyorlar ama ülkelerinde yusuf yusuf bir insan korkak yaşamaya alışmışsa artık onu cesur yapamazsınız devletler ve milletler içinde geçerli bu..

mahluklar grubu

Grupta mizah yapmak yasaktır öncelikle evrendeki en hızlı ban atan adminlerin toplandığı gruptur. Çoğunlukla bilgi paylaşımları beğenilmez. Farklı bir deneyim bence.. Normal insanlar kendini belli eder ve paylaşımları şikayet eder bunun sonucunda adminler evini bulurlar ve 21 farklı yerden menü söylerler 800 liralık bir hesap çıkar ortaya.. Efsane ler vardır grupta mesela yanlış anlamayın yaşım 22 vb. New Old muhabbeti baya fazladır.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok yanlızım ve kabul etmekte zorlanıyorum..