bugün

entry'ler (24)

bir teselli cümlesi

sen daha iyilerine layıksın, zaten seni hak etmiyordu, zaten onun gözü dışardaydı.

bir erkeğe en çok yakışan şey

ağır başlılık öyle erkek kıçını başını sallamayacak ağır abi olacak ama fazla da abartmayacak.

van da 35 günlük bebeğe tecavüz edilmesi

idam idam diye boşuna bağırmıyoruz ama bazı zihniyetler idamı da RTE getirecek diye istemiyorlar. idam gelirse böyle şerefsizleri asacaksın benim vergimle orada yatan camışlar gbi Abdullah Öcalan şerefsizini barındırmayacaksın alacaksın kelleyi bitecek iş ama şunu da bilmiyorlar idamı RTE değil halk istiyor.

cumhurbaşkanının muhtarlara olan ilgisi

Cumhurbaşkanı değil başkan diyeceksiniz.

aşık olamamak

3 yıl önce bir kıza aşık oldum hala seviyorum ama bir türlü açılamadım galiba da açılamayacağım aynı okuldayız ama kızı görünce sessiz sinema oynuyorum.

gemilerin karadan yürütüldüğüne inanmak

doğrudur karadan yürütülmüştür ama o meşhur fotoğrafta gördüğümüz koca koca gemiler değildir, onların ufaklarıdır yani toplar çekilmiştir gemilerde toplar vardır ama şahi topu yoktur. ecdad FATiH SULTAN MEHMET HAN HZ. koca bir dehadır. bazı çapulcular inanmasa da yukarı da okudum hala inanmayanlar da varmış araştırın okuyun kulaktan duyma bilgilerle gelmeyin.

sedat peker

Reis, milliyetini seven vatanı için can veren, can alan mafya babasıdır. REiS

atatürkün büyük hatası

Atatürk'ün büyük hatası geldiği Osmanlı'yı beğenmemek ona yardım eden padişahı zaferden sonra sürgün etmesi, tekrar zaferden sonra dine karışması, getirdiği bazı yasalarla sünneti engellemesi ve birkaç tane daha var ama şimdi yazmak gerekmez yoksa Kemalistler fırlıyor havaya.
Atatürk için ne dedi hep Kemalistler Müslümandı ya da diğer kesim Müslüman mıydı?
yani hep bir çelişki içinde ama bir padişah için asla böyle bir şey söylenmedi çünkü onlar islam-Dünya halifesidir.
halifelik demişken Atatürk halifeliği de kaldırdı, hilafeti de kaldırdı şu anda biz dünyada ki bütün Müslümanlara neden yardım edemiyoruz çünkü hilafeti kaldırdığı için hilafet nedir islam birliğidir.
dünyanın neresinde bir Müslüman öldürülüyor, katlediliyor ise bunun vebali Atatürk'ün üzerinedir.
ama tabii ki de hepsine saygımız vardır, hepsi bizim tarihimiz.

tostçu erolun isminin mehmet olması

harbi mi ln vay be bence babasının adıdır dükkanı babası açmıştır, ona devretmiştir.

david luiz

eskiden bu adama çok benzerdim oyunculuğum değil tipim, puyol' a da hem saçım hem de oyunculuğum benziyor.

vezir parmağı nı seyreden 250 bin kişi

izleyen haindir ya benim gözümde ve halkın gözünde o 250 bin kişi de vatan hainidir.

sözlük yazarlarının şu an olmak istediği yer

Mekke'de olsam mükemmel olurdu.
2. olarak Norveç
3. Arjantin
4. italya falan filan

insanın büyüdüğünü anladığı an

maalesef 31 çektiği an kadınlardan hoşlandığı an erkek olduğunu büyüdüğü anlar.

yazarların camdan dışarıya bakınca gördükleri

gece, binalar, park, duraklar oturduğum yer çok şehirleşmiş.

hdp li vekillerin bir bir tahliye edilmesi

barilla terör örgütünden oldukları şüphesi ile alınmışlar çıkmamış bir şey bırakmışlar .

bir söz söyle okuyana ilaç olsun

Lâ tahzen innAllahe meânâ Üzülme Allah bizimledir.

bitirilmesiyle yazık edilen diziler

Küçük ağa, medcezir, alemin kralı, aşağı yukarı yemişliler, asayiş berkemal, Avrupa Avrupa, çocuklar duymasın, bez bebek, doksanlar, galip derviş, harem, her şey yolunda merkez, kayıp şehir, Osmanlı tokadı, cennet mahallesi, pis yedili, şimdi onlar düşünsün, sungurlar, türk malı, Türk'ün uzayla imtihanı, ustura Kemal, yahşi cazibe, yalan dünya, zengin kız fakir oğlan ve en güzeli Avrupa yakası.

üşengeçlikten 13 gündür duş almamak

üşengeçlikten 4 gündür duş almıyorum galiba bugün alacağım.

son on yılda on yüz bin milyon terörist öldürüldü

son 6 ayda pkk ya sadece 5 kişi katılmış.

başkanlık sistemi

inşallah gelir bu sefer %67 oy almak istiyoruz. Başkanlık sistemine EVET dememin sebebi ise ülkeye, millete faydası olacağını biliyorum ve EVET diyenlerin tarafı AKP, MHP, muhafazakarlar, vatanseverler, milliyetçiler.
HAYIR diyen tarafta ise CHP, HDP, PKK, PYD, YPG, sosyalistler, komünistler, vatan hainleri, Siyonistler, batıcılar, haçlılar, DEAŞ, FETÖ, israil, Avrupa, ABD şimdi bir bu tarafa bakın bir de diğer tarafa zaten HAYIR diyenlerden değilseniz kesinlikle EVET dersiniz ama bazı insanlar sadece Recep Tayyip Erdoğan' ı sevmediklerinden dolayı HAYIR diyecekler, bu insanlara zaten desek ki Abdullah Öcalan'ı gidip Kandil'de öldüreceğiz diye sırf Recep Tayyip Erdoğan dedi diye karşı çıkarlar işte bu da buna benziyor daha sizlere çok neden EVET diyelim nedeni sayabilirim ama bu bile kafi...