bugün

bunlardan memelekete pek fayda gelmez. neyin ne olduğunu ayırt edemeyen insanlardan memlekete fayda gelmez.
Fragmanından bile iğrendim, filmine neden gidiyim. Yıl 2017 hala saçma sapan filmler yapıyoruz..
Millete Çomar diyen zekilerin böyle kalitesiz ve seviyesiz filmlere gidip ben kültürlüyüm ayaklarına da bitiyorum.Sen halis muhlis kroniksin kardeşim.Senin milletine ülkene inançlarına saldıran adama para kazandıracak kadar cahilsin.Ne diyim ki sana kronik kardeş.Allah kurtarsın.
osmanıyı ahlak timsali zanneden çomarların pek zoruna gitmiştir.

osmanlı dediğiniz nane tam da buydu lan işte. neyin tatavasını yapıyorsunuz?
zannedersin hepsi tüm gün fellini izleyip kubrick sinemasını tartışıyorlar.
(bkz: mahsun kırmızıgül/#35334363)

(bkz: demiştim)
(bkz: mahsun kırmızıgül ün akp yalakası olması)
mahsun kırmızıgül'ün önceki filmlerinde olduğu gibi fetö'nün talimatıyla filme giden gruptur. milyonlarca izleyicisiyle new York'ta 5 minare, güneşi gördüm filmlerinden sonra bu film göstermiştir ki fetö resmen bitmiş.
sadrazam yarağını da yer bunlar. (bkz: sadrazam yarağı)
ülkeye faydası olmayan tiplerdir. evet.
(bkz: büyük resim) i göremeyen insanlardır....
belli bir kesim bilerek gidiyor. sırf destek olsun diye. bazılarının da haberi bile mahsun'dan. hala ağlatan filmci ya da arabeskçi olarak görüyorlar.
Recep ivedik'i izleyen 7,5 milyon kişiyi ne yapcaz?
izleyen haindir ya benim gözümde ve halkın gözünde o 250 bin kişi de vatan hainidir.
adam öcalan'ın posteri önünde konser verdiğini itiraf ediyor ve insanlar hala filmine gidiyor. ben bizim insanı anlamıyorum. anlayamayacağım da galiba.
New yorkta 5 minareyi seyredenlerden farksızdır.
Kötü film seviyorlar.
Bunun bazı ikiyüzlüleri daha önce rahatsız etmezken şimdi rahatsız etmesiyse mide bulandırıyor.
401.791 kişi olmuştur. mahsun ağlaya ağlaya izlettiriyor.
Tesbit edilip vatandaşlıktan filan çıkarılsa 10 seneye isveç'i, Norveç'i, Finlandiya'sı bizim yanımızda adeta bir Afganistan kalır beyler.