bugün

sevdiği entry'ler

okuduğunuz bölümün ingilizce adı

türkçe adından daha karizmatiktir. bunun için çoğu kişi, türkçe'sini söylmek yerine: "public relation" diyor. ben türkçe'sini kullanıyorum; ama ne yalan söyleyeyim, ingilizce söylenişi daha çok hoşuma gidiyor.

onabenkararveririm

hoş gelmiş inşallah kızdır.

atatürk ü sevmek zorunda mıyız

Irkçılıktan sonra aldığım en büyük zevk, Atatürk'ü sevmektir.

sıkıyönetimin bitmesi için evet

her gün geçtiğim yoldaki reklam panolarında gördüğüm akp sloganıdır. affedersiniz ama götümle güldüm. ulan sanki babam ilan etti o sıkıyönetimi de sen kaldıracaksın. daha sen geçen gün öve öve ilan etmedin mi lan çakal? bunu görüp "evet basacağım" diyen varsa o kişinin zekasından şüphe ederim ben.

sözlükteki işsiz yazarlar

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
As.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

Lidia yuknavitch - freud'a kafa tutan kız.

fiat egea hatchback

Tasarımını porsche cayenne'ye benzettiğim araba. Motor bakımından cayenne'den daha zayıf olsa da yakıt tüketimi ve emisyon konusunda cayenne'yi geride bırakmış.

Not: Bir porsche takıntılısı olarak yapmış olduğum karşılaştırmayı mazur görünüz.*

mustafa kemal atatürk

Türk tarihinin en büyük lideridir.

neden sevgilin yok

Çünkü biriyle sevgili olmak için sevgili olmuyorum herkese yavşamıyoruz en doğrusunu en sevenini en çok sevip bizim için en iyisini düşünecek birini bekliyoruz dış görünüşüne önem vermeyip iç güzelliğinin peşine düştüğümüz karşındakini cinsel obje olarak görmeyecek birini bekledigimiz için olmaya bilir.gaza geldim bi an.

sözlük yazarlarının mal varlığı

görsel
Malımı mülkümü sikeyim dedirtendir.