bugün

sözlükte bir zamanlar fırtınalar estirmiş, sonra hayat şartlarından dolayı sözlüğe gelememiş yazarların içinde esen fırtınalar sonucu sözlüğe uğraması olayıdır.
zamanında, sol frame'in gözünü çıkarmış, arkadaşları tarafından sevimlice eleştirilmiş yazarlardır. iş, güç, yemek, ekmek, su derken, yeni yıla girerken, sözlüğüne de uğrayıp "iyi yıllar sevgili yazarlar" demek istemiş yazarlardır.
Eş , çocuk ve hayat geçim dertleri ile boğulmuş birde buna iş stresi eklenmiş yazarlardır.Bilimum hayat sıkıntıları ile boğuşurken gönüllerinden hiç çıkartamadıkalrı sözlük sevgisi ve aynı zamanda yazarlık sorumluluklarını bir kenara koymuş ama 2008 yılı son günü itibarı ile birden bu duyguların öne çıkması ile aşka gelip ve aynı zamanda nostaljiyi hatırlayıp birazda çevresini dürtüp atağa geçen yazarladır .
başlığa yazılanları okuyup, üstüne birden bi rehavet çökmüş yazarlardır. *
(bkz: selam ben elif izmirliyim esmerim 1 72 boyundayim)
ha bir de sözlüğü kullanmayı unutmuş yazarlardır. *
lakin sözlüğü unutmamış yazarlardır.
eski dostlarını görmüş, cidden gözleri yaşarmış yazarlardır, zirveleri hatırlamışlardır hatta.
"yeni bir zirve yapalım, yine biz bize takılalımmm" diye hüzünlenen yazarlar da olabilirler pekala *
hali hazırda, hergün olağan bi zirve tadında yaşayan yazarlardır aslında. *
hey gidi sözlüğün ilk günleri diyerek olaya nostaljik bir hava estirme taraftarı olan yazarlardır *
gençliklerinde fantastik ulu roman okumuş yazarlardır. *
yükselen yeni nesile sen git ben eskileri oyalarım diyen yazarlardır.kanatları da kırıktır bir yandan.
beni tanıdılar siz kaçın.
ara sira yapilir.
güncel Önemli Başlıklar