bugün

melih gökçek sonunda gidiyor.
gelen gideni aratmaz insallah.
Durun gençler, son ana kadar bekleyin. Her an herşey olabilir, dereyi gördük ama daha şimdiden paça sıvamayın. Istifa etsin, bizzat ben toplantı ortasında ankara havasi oynayacam diye söz verdim arkadaşlara. Ama sakin olun şu an..
Cumartesi istifa edicem dedi görücez.
ağlıyordu dinazor, ağlıyordu fışkiyeler gitme diyordu, dur diyordu.

http://www.5harfliler.com...s/2013/03/download-13.gif
valla bence revizeler iyi oluyor. hatta başkanlıklar kısa sürede olmalı. gelen gideni aratmasında gerçekten.
Açaydım gollarımı..
hala şüpheniz mi var gitmemesi konusunda:)
Tek bildigim baska turlu gitmezdi. Ama ben sacma buluyorum boyle talimatli istifaları. Secime gerek yok o zaman cunku.
Ayrica ctesi istifa edicem dedigini duyunca aklima ilk gelen haftaligi tam mi alacakmis oldu.* biz ay sonunu bekliyoruz ama.
Vallahi giderken yanın da bişeyler götürecek. izleyin ve görün derim. Çünkü bu koltuk sevdası... Büyüğü küçüğü farketmiyor, sırf koltuk için neler neler yapıyorlar. Gördük yani. televizyonlara çıkıp 400'ü verseydi halkımız böyle olmazdı diyen biriyle, 15 senedir ankara büyükşehir belediyesini yöneten kişi aynı kafa olmasa da koltuk için yapmayacağı yoktur gibime geliyor. Tabi bunlar bir söylenti. tabi bunlar efsaneye göre söylenmiş sözler. *
o değilde parkın açılışını yapamadı. komedi.
Ya trollmüdür bilmiyorum da cidden zorla çomar avına çıkaracaklar adamı. Neymiş efendim, başkanlık sistemine karşıysan niye seviniyormuşsun.

Lan amk gerizekalısı, ülkede ne zamandır demokrasi var da demokrasiden medet umacam. Son seçimlerde görmedik mi neler oldu. Mühürsüz oylar geçerli sayıldı ve bu karar tam da seçim günü verildi. Melih gökçeğin oğlu adamlarıyla okul okul gezip sandık yürüttü. Gözlerimle gördüm, sandıkları korumayla yükümlü polisler sandık taşımalara yardım ediyordu. Şikayet ettik de ne oldu, kimi kime şikayet ediyorsun? Polis adamların, mahkeme adamların, medya adamların. Bu şartların altında gökçeği demokratik yollarla masasından almak hüsnükuruntudan başka birşey değildir.

Tek bu şekilde gidebilirdi, kökleri eski ve derindi ankarada. 3 hafta civarı akp köklerini bir güzel budadı ve cumartesi istifasını istiyor.
görsel
Melih gökçek seviyesinde zararlı kimse olamaz. Ama bu gider bi tık aşağısı gelir ne olacak.
inş Ankara daha güzel olur.
madem istifa ettiriliyor sebebini de açıklamaları lazım. seçilmiş belediye başkanları teker teker istifaya zorlanıyor. neden istifa ediyorlar, eğer bir yolsuzluk varsa yargılanmaları gerekmez mi? eğer ki bir yolsuzluk yoksa neden istifaya zorlanıyorlar?
"Bu gece son" sarkısı çalıyor zihninse muhtemel.
yine mevsimler dönecek..
yine yapraklar düşecek..
trafoya giren kedi.
bir daha girmeyecek..
(bkz: git desem de yine gitmesen)