entry'ler (20)

yanlışlıkla söylenen ve söyleyeni rezil eden cümle

Arkadaş grubudur oturuyosundur.Elindeki dondurmadan bir kaşıkta yanındakine verirsin ve birisi gereksiz bir şey söyler;
-daha önce hiç başkasının dondurmasından yemedim
-yok artık. ben yaladım bile. yani dondurmayı
-asdfghjf
-içiniz fesat oğlum sizin!
hoşlandığın insanın aynı ortamda olmasıda işin cabasıdır

banyo yaparken yapılan saçmalıklar

Duş başlığından akan suyla ağzını doldurabildiğin kadar doldurmak.Yapmadım deme!

ben tvde iki kanal izlerim insanlari

Bizim evde aynı anda 3 dizi 2 yarışma programını çok büyük bir rahatlıkla seyredersin.Şanslıysan tvde güzel film varsa arayada 1 film sıkıştırırsın.Görmeden inanmam diyorsan gel gör arkadaş! Tecrübe konuşuyor burada.

sözlükçülerin kayda alınmayacak yetenekleri

Bütün bir ömrüm boyunca hiç sıkılmadan müzik dinleyip yemek yiyip uyuyabilirim bildiğin yaparım. Sonra hareketsizlikten alınan kilolardan dolayıda hiç kalkasım gelmez hayat bana güzel sözlük!

şirinler

Aylarca beklememin kaarşılığını sonuna kadar aldığım film. Sakar'ın düşme sahnesinde heyecandan bağırdığımı hatırlıyorum.-ki düşmedi.- O kadar beklemeden sonra bu kadar heyecanla seyretmemde doğal abartma sözlük!

yaşamaktan soğutan anlar

Disiplin müptelası öğretmenin espri yapması.

en güzel klipler

rebecca black-friday
-sonrası için garanti verilemez.-

burn

Red bullu dendikten sonra tadına bakmak aklıma bile gelmeyen enerji içeceği.

ferhat göçer in we will rock you yu coverlaması

Serdar Ortaç varken ona düşmez.

sözlük yazarlarının itirafları

Harry potter'ı seyrettikten sonra her yalnız kalışımda kendi kendime patronus büyüsü yapıyorum.

fotoğraf çekerken zorla güldüren fotoğrafçı

her çektiği fotoğrafı vesikalık sanan fotoğrafçıdır.

eski sevgiliye edilen beddualar

ya zaten bu biz çıkarken de böyleydi peh!

telefonla müzik dinleyerek gezen genç

nırınım apaçi stayla

güzel ve zengin olup erkeğe ihtiyacı olmayan kadın

erkeğe ihtiyacı olmayan tek tür eşcinsellerdir.

olsun benim yüzüm güzel diyen şişman kız

"ben hayata pozitif bakarım şişman bile olsam yüzüm güzel benim hıh" kendinle barışık olma bahanesi, kendini kandırma sebebi.

öğrencilikten memurluğa geçerken evrim geçirmek

öğrenciyken birer memur olan öğretmenlere küfür etmek, memur olunca da namusunla işini yaptığını savunmaktır.

reklama ihtiyacı olmayan markalar

her markanın reklamı ihtiyacı vardır. marka olmadan reklam olmaz reklam olmadan marka olmaz.

eve gelen misafir çocuklarıyla uğraşmak

anne ve babalara çaktırmadan bütün egoistliğini ve megalomanlığını o masum görünen şeytana kusmaktır.

lisede aykırı ögrenci olmayı bir şey sanan mallar

kendine özgü bir kişiliği olduğunu sanan ama aslında çoğu liseli ile aynı özellikleri taşıyan sınıfı bırak kendi grubunda bile kendini ispatlamak için sürekli hakaret eden, küfürü bir ayrıcalık sanan, dersi dinleyenlerle dalga geçen ve racona ters mantığıyla gidip yapılması gereken çoğu şeyden kaytaran lise gençliğinin bir kısmına verilen ad.

dünyanın 50 ay ömrünün kalması

biz gene yırttık gelecek nesillere nolucak peki he?!