bugün

az önce trt müzik kanalında rastgeldiğim hadise! balkan konserleri adı altında yunanistanda konser veren kadife sesli sanatçımız ferhat göçer büyük bir cesaret göstererek ve neyine güvenerek yaptığını anlamadık. link henüz olmamakla birlikte kısa zaman içerisinde sanal ortama düşecektir.

edit: freddie mercury cennet'den bildirdi;

ben hiç bi zaman vokalistlik yapmadım, queen diye bi grup zaten olmadı!
http://www.dailymotion.co...er-we-will-rock-you_music

kemikleri sızladı garibimin.
(bkz: olur öyle arada)
şarkının orjinali için= http://www.youtube.com/wa...X_QBA&feature=related
(bkz: ve zurna solo girer)**
(bkz: onada mı sıçtı)
ferhat göçerde sensin we will rock you da sana girsin.
anasini sikti sarkinin. bu kadar da kaba ve basit. bildigin butun endami ve nitro-oksijenli yanici etkisinin ustune yangin kopugu gibi yorumunu sıktı herif.

Ulan bu another brick in the wall'i da soylemez insallah. Soyledi mi yoksa?..?
allah belanı ferhat demek için çıldırdığım durumdur. biri seni öldürse ya artık.
maalasef canlı dinlemek durumunda kaldığım coverdır. napayım ulan gelmişim dinliyorum konseri güzel söylüyor falan birden bir başladı kaçamadım. çok kalabaydı ortam. pişmanım.
bir ara zap yaparken rastladığım programında ceza ile düet yaptığını gördükten sonra inanması zor olmayan eylem.
Gene mi şaka yapılan bir başlık derken videosuyla karşılaşıp zurna solosuna kadar dinlediğim bir cover. Şaka gibi. Ama gerçek Ferhat Göçer napıyorsun?
akabinde gelen zurna seside, ferhat göçer'in varabileceği en son nokta idi.

(bkz: zurna)
(bkz: you will die us)
(bkz: kıyamet alameti)
bendenizi şaşırtmamıştır. neleri coverlamadı ki bu adam. nerede sevdiğimiz bir şarkı var alır, hemen ırzına geçer. en son rüzgar'ın zifiri parçasını koymuş albümüne. yeminle güzelim şarkıyı rüzgardan da olsa dinleyemiyorum artık. yeter ferhatçım bak yapma demiyorum hobi olarak yine yap ama yeter, lütfen...
Aradaki zurna solosu ve arkada tıngırdayan kanun enteresan bir ambians oluşturmuş. Elektro bağlamayı da unutmamak lazım.
(bkz: orijinalinden güzel olan coverlar)

Şakaydı sadece, gerçekten.

Şaka faslını atladıktan sonra sormak isterim:"Ferhat ne yaptın sen? Ne yaptın? Ferhat, neden? Neden bunu bize yaptın?"

Ve şimdi sözlük, böyle bir şey olmamış farz ediyorum ve nefes alıp rahatlamaya çalışıyorum.
biri bu adama Allah tarafından her tarza, her şarkıya giden bir ses ve yorum kabiliyeti verilmediğini anlatmalı.

edit: oha lan ! [http://www.dailymotion.co...er-we-will-rock-you_music] we'll rock you peşine zurnalı erkin koray potborisi de ne demek !
(bkz: serdar ortaç ın billie jean i seslendirmesi)

bu daha kötü lan.
küfür filan ettirmiştir. töbe yareppim.
(bkz: hassiktir be rıfat abi)

dikkat: çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz. (28)
-Bana mı dedin ?
kendisi bu şarkıyla üniversite şenliklerimi de mahvetmiştir.
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun) * *
insanı endişelere gark eden durumdur. ya bir gün bohemian rhapsody' nin varlığını keşfederse ne olur diye korkmaktır.

- şimydie hep beraber! bismillahhh, nööö vi vıl nat let yu gö! olmadı bir daha!!

allah yazdıysa bozsun efendim...
iğrenmekten 14. saniyede kapattığım