bugün

entry'ler (236)

zeynep ılıcalı

evliliğinin kağıt üzerinde kaldığını söyleyip duranlara kapak olsun diye yapmış sanırım kendisi http://www.antalyamanset....tak-fotografini-paylasti/
ayıp etmiş kendisine, mahremine, daha da kötüsü akbaba gibi magazincilere malzeme vermiş. ama esas ayıp olan bir o yatağa bir başka yatağa giren adamın yaptığıdır, bu harekete sebep olan da onun tavırlarıdır eminim. sonra bu kadınlar niye deliriyorlar deniyor, onlar yargılanıyor. siz acaba zeynep ılıcalı kadar hem magazin hem metres, hem de koca saldırısına uğrasanız ne yapardınız? adama söylenen tek bir laf yok maşallah. metresinin sırtını öperken çekilen fotografları normal. e o zaman karısıyla sevişirken de görürsen bunun neresi anormal?

acun ılıcalı

http://www.sabah.com.tr/G...nep-ilicali-neyin-pesinde
görüldüğü üzere karısıyla evliliği kağıttan ziyade yatak üzerinde devam eden kişi. eşlerini magazincilere malzemede eden bu tip adamları allah bildiği gibi yapsın. ettiğini bulsun bence bu herif!

kaya çilingiroğlu

bir keresinde sinir krizimsi bir şeyler geçirmeme sebep olmuş kişi. şöyle ki sevdiceğimle kavga etmişiz, ağlamaklıyım. hatta ağlıyorum, kafa dağıtmak içinde twitterdayım. bir baktım bu "onsuz nefes alamam dediğim tek bir şey var,o da burnum" diye bir şey twitlemiş. birden bir kahkaha aldı, burnunu düşünüyorum adamın, bir yandan sevdicekle sorunlara ağlıyorum. bir güldüm, bir ağladım böyle buhran gibi çıkamadım vallahi, uzun sürdü.

tanım: hülya avşar'ın kocası.* *

ben onu çok sevdim

evli bir adamın kendisine yine evli olan bir metres tutmasını çok romantik bir şey gibi aktardığı ve eşini asık suratlı, ciddi resmedip alttan alttan normal böyle şeyler mesajı verdiği için adnan menderes'in hayatının diğer bölümlerini merak ettiğim halde tekrar seyretmeyeceğim dizidir.

şeyda coşkun

olması gerekenden on kilo eksik ve bu kas yumağı, kemik torbası haliyle hastalıklı görünen kadın. başkalarına koçluk yapmadan önce kendine bir çeki düzen verse iyi eder.

acun ılıcalı

yaptıkları aşkla savunulamayacak insandır. aşk bilimsel olarak en fazla 3-4 senelik mevzudur ki bu ikili 5 seneyi falan devirdi büyük ihtimal. ve yine aşk hele ki en güçlü dönemlerinde metres olarak tuttuğun kimseyle gizli gizli görüşme hali değil, boşanıp evlenme halini getirir. metresine çalışanım sadece deme hali ve gayrimeşru çocuk yapma hali, yapılan diğer hareketler...
tamamıyla kişilerin karakteri ve ahlaksızlıklarıyla açıklanabilecek bir durumun kahramanı, şeyma subaşı'yla karakter olarak birbirini tamamlayan çok uyumlu bir çift oluşturmuş kaçak güreşçi, ahlak yoksunu kişi.bu tip insanlar aşık olmadan önce biraz insan olmayı öğrenmeliler bence. karısıysa bundan sonra bu adamla geçireceği, geçirdiği her günü, ömründen çalınmış saysın, niye boşanmayacakmış, boşanmamalıymış anlayamadım.

duygu çetinkaya

kendisiyle ilgili çok merak edilen bir konuyu dile getirmek isterim.
saçları güneşten sararmamıştır. büyük ihtimalle koyu renge boyatmadan önce oryallenip bakır kızılı ya da açık karamel olan saç rengi tek kat koyu renk boyayla geçilmiş olduğu için tuzlu suyu yer yemez boya akmış, alttaki oryal rengi ortaya çıkmıştır.

rica ederim, bir şey değil.*

zeynep ılıcalı

hayatında 2 aydan uzun süreli ilişkisi olmadığını düşündüğüm kimseler tarafından kadınlık gururu kınanan kaç senelik evli, iki çocuk annesi kişi. kocasının yediği hurmalarla niyeyse götünu cırmalamayı bekleyenler olan.

ümit karan

insanlara anladıkları dilden cevap veren birisi. duygu dışında kimseyle sorun yaşamamış ve herkes tarafından sevilmiştir adadaki. kavga ettiği tek kişi bence dayak yemesinde sakınca olmayan ender kadınlardan biridir.
destekliyorum kısaca bu adamı. aman bana bulaşır diye tırsıp diğerleri gibi çamura bulaşmama derdinde değil. duygu'ya haddini bildiren ve hatta onu kudurtabilen tek insan.

ayrıca duygu da buna aşık mıdır nedir, ağzından düşürmüyor. yatıyor ümit, kalkıyor ümit. bir arada kıvranıyordu bir iki oyunda yanında. adam evli annem, bahtına küs.

survivor ünlüler gönüllüler 2013

demek ki neymiş? inanılmaz çirkef, haklı olduğu durumlarda bile laf salatasıyla zeytinyağlık yapan, yırtık bir karakterle karşılaşırsak * * onlarla hiç uğraşmıyormuşuz, onları sevenlerle de uğraşmıyormuşuz, kişi kendine benzeri sever zira. ne yapıyormuşuz? en yakın futbolcu arkadaşımıza bir mesaj çekiyormuşuz. o anladığı dilden veriyormuş cevabını. * *
duygu şükretsin ki kadın da hala temiz bir dayak yemedi edepsiz. bu kızı izleyip de savunanlara da allah bir ömür duygu'yla kamerasız aynı adada yaşama ödülü versin, onlar da rahatlasınlar biz de.

acun un hamile olan sevgilisinden ayrılması

hali hazırda zaten evli olduğundan çok normal karşılanması gereken durum. evli bir adamdan çocuk yapmakta sakınca görmeyen kadının sorunu ayrıca.
böyle bir durumda kadın da madem istenmeyen bir çocuğu doğurmaya azmetti, eyvallah benim senden maddi manevi bir beklentim yok diyebilmeli ya da o boku hiç yememeli kanımca.

işine gelince kadın erkek eşitliği diye bağıran kesimin gelmeyince birden erkeği her konuda kadının sorumluluğunu almak zorunda bırakan zihniyetinin sonucu. bir kadının bir yerlere kapak atmak için annelik merhumunu kullanarak bir ömür kapak üstü kapak yiyeceği gerçeğiyle yüzleşmesi, falan fıstık.

hepimiz orospu çocuğuyuz

ilk fırsatta annelere küfreden bir toplum olduğumuzdan doğruluğuna ihtimal verdiğim önerme.

şeyma subaşı

zina yapmıştır ve gayri meşru çocuğu olacaktır.
imam nikahı kıyılmış olsa bile ilk eş müsaade etmedikçe nikahın dinen geçerliliği yoktur. bu sebepten de çocuk amiyane tabirle affedersiniz ama pi.tir.
bir de üstüne acun kendisini terk etmiş anladığım kadarıyla çocuk isteği dışında olduğu için.
çok kaşınmıştı şeyma hanım, yine de çocuğuna acıdım. ömrü boyunca koca bir damgayla yaşayacaklar kim ne derse desin. bu saatten sonra bu kadar çirkinliği kimseye normal diye yediremezler.

acun ılıcalı

bu adamı, ali ağaoğlu'nu sırf zengin oldukları için bu tip harem kurma edalarında, iğrenç bir yaşam tarzına sahip olma hakkına sahip görenler ve hatta savunanlar var. sırf onlara karşı zina yeniden suç olarak kabul edilmeli ve bedeli de zengin olan insanlara tazminat adı altında umursamayacakları ve ardı arkası olan paralar ödetmek değil, sosyal hizmet vermek, hapis yatmak gibi somut şeyler olmalı.
hiç kimse evlilik kurumunun içine etme hakkına sahip değildir. hele bir de bunu marifet gibi ortalarda sergilemek, üzerine meşru bir durum gibi bir de dünyaya günahının bedelini öyle veya böyle ödeyecek masum bir canlı getirmek çok düşündürücü. buyrun evlenmeyin, zina yapın. madem ahlaksızsınız, devlete ve topluma onurlu insan taklidi de yapmayın. ne boksanız o olun, oynamayın. zaten kimse yemiyor. sonra da ne bok yerseniz yiyin. ama evlendiyseniz ve bunu yaparken biri size ilaç vermediyse, ya adam gibi evliliğinizi sürdürür, ya da adam olmadığınızı kabul edip evliliği sonlandırırsınız. sonrası malum. burası özgür bir ülke, veledi zinalar yakılmıyor, piç sahibi olmak yasal. siz istediğiniz kadar onursuz olma hakkına sahipsiniz.

ama en azından devlete onurlu bir insan taklidi yapmayın. onu sizden karakter olarak on numara büyük olanlara bırakın. acun ılıcalı, ali ağaoğlu ve ibrahim tatlıses bana göre bu ülkede hem hukuki olarak hem de toplum önünde yargılanması gereken kimselerdir.

survivor ünlüler gönüllüler 2013

acun ılıcalı'nın yine memleketteki bütün saçsız ve sakallı adamları topladığı yarışma.

nil erkoçlar

lise sonda regl olmuş insan ilk kez. belli ki bir hormonal durumu varmış. erkeğim ben diye ısrar etmek yerine, kadın hormonunu arttırabilirmiş de ama o erkek olmayı tercih etmiş.
bu saatten sonra kendisine mutlu olması dilenebilir, doğaya karşı gelerek ne kadar olunur bilinmez ama onaylamadığım, hem de türkiye gibi bir ülkede yapmış, ne cesur gibi cümlelerle benzerlerine cesaret vermemenin gerektiğini düşündüğüm hastalıktan muzdarip bir kimse bence.

nil erkoçlar

cinsiyet değiştirmiş.
bu cinsiyet değiştirme hadisesini anlamıyorum galiba. yani lezbiyensen hitap ettiğin kesim yine kadınlardır, ameliyat olmaz kadın kadına yaparsın o işi.
ama kadınken erkek olursan lezbiyen kadınlara da hitap etmemen gerek sanki. e heteroseksüel olanlar da orjinal erkek dururken seni ne yapsınlar? güzel bir kadın olarak diğer kadınlar için daha cazibeli olmaz mıydı?

neyse anlamadığım bir durum işte. özel hayatını özel tuttuğu için tebrik edip, özel tutma serüvenine devam etmesini, böyle berbat bir durumla prim yapmayıp, ayşe armanlara röportaj falan vermemesini dilerdim.

ayşe armangiller bayılırlar çünkü böyle gazetecilik başarılarına!

protest sanayici

saygısız bir genç delikanlı.

zeynep ılıcalı

kendisinde nasıl bir sabır varmış merak ettiğim insan. az önce kocasıyla takılan hanımın instagram sayfasına girdim ki kızın nispet yapmak için yapmadığı kalmamış. bir imalar, bir gurur falan, şakacı şey. yeminle katil olurdum bu kadının yerinde olsam. yeminle.

şeyma subaşı

az önce ne yazık ki instagram sayfasını görmek gaflet ve dalaleti içerisinde bulundum.

kız şunu özetlemiş: acun ılıcalı'nın metresi olduğum için kendimle gurur duyuyorum, bence hala beni metresi olarak tutması benim için büyük başarı. hayat bana güzel.
araya hava atmayalım kimseye ve allah beni sahibime bağışlasın gibi cümlelerle de eklenmiş. öykkkk...

aman allahım. ben kendisinin yine de biraz utanabileceğini düşünürdüm oysa. çüşşş!