bugün

entry'ler (22)

en iyi türk rock grupları

Hayko Cepkin, Şebnem Ferah, Cem Adrian, Zakkum, maNga, Pentagram!

türkiye türklerindir

NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE!

uludağ sözlük iphone uygulamasının güncellenmemesi

Beni âlâkadar etmeyen durumdur çünkü iphone'm yoktur dinlediğiniz için teşekkür ederim sözlük!

satılık uludağ sözlük hesabı

hmmm bir düşünüp geri dönüş yaparız sana, ya da nasıl derler biz sizi sonra ararız...

1400 lira maaşı olup hayal kuran insan

Zengin fakir ne farkeder???? her güzel insan hayâl kurabilir bunda ne var ne içiyorsunuz bilmiyorum ki arkadaş?

the beautiful people

Anlam yüklü parça insanı kendine getirip gerçek dünyayı gözler önüne seriyor.

spotify premium

Şu an kullandığım uygulama güzeli! 7 gün deneme sürümünü de kaptım tuhaftan hallice.

selena

saçmalığın daniskası ! ayrıca öyle masum falanda değil. full kötülük dizinin başından belli oluyor zaten.!

dünyanın en güzel kadını

Dünyanın en güzel kadını mı? kristen stewart diyeceğimde makyaj güzeli lan. o attıklarınızda makyaj güzeli yalnız.

kaybedilen arkadaşı aramak

Üzücü durumdur sözlük! onun pişmanlığı dünyanı sarsar aklın hep onda kalır yani ne sen sor, ne de ben anlatayım sözlüük!

dinci yalanları

Klişe yalanlardır bunlar para için çalışır, tarafsız olmaları imkânsızdır! Yani çok sahtekarlardır çook.!

en sevilen yazar

Oğuz Atay !
Bknz: Tutunamayanlar
Bknz: Tehlikeli oyunlar
Bknz: Korkuyu Beklerken
Bknz: Bir Bilim adamının romanı
Bknz: Eylembilim

hayvanlara nötrüm hayvanseverlerden nefret ederim

Peki git insanları sev hacı! bir dene, bundan 2 gün sonra dediğine pişman olacaksın.
Bknz: Bir yavru köpeğin, bir insan evladından daha hayırlı olması

atatürk düşmanları ile yürüyüş yapan chp lideri

Böyle bir durum söz konusu bile değildir. adalet için yürüyüş yapan güzel insan kemal kılıçdaroğlu...

kadınların sevdiğimi yıllarca beklerim yalanı

Neden yalan olsun? doğrudur genelleme yapmayın gençler? Hepsini aynı kefeye koymayın.

ateist maaşı

Bknz: ayrımcılık yapan topluluklar .
Edit: ayrımcılığa hayır!!!!

islamı müslümanlara bakıp değerlendirmek

Saçma! kusursuz müslüman yoktur ama islam kusursuzdur.

bestrafe mich

Harika bir Rammstein şarkısı! hâlâ çoğu zaman, açıp dinlerim?? Bknz: öfkeli gaz parçalar...

sevgilisine şiir okuyan erkek

Romantik, aşık, çok seviyordur! Bknz: kalbini kağıda dökmek.

sıkılmak

Şu an içinde bulunduğum durum. tabii gidiyor bu his fakat sonra geri de geliyor (!)