bugün

türüne az rastlanan erkektir. hatta tükenmek üzere olandir.
sevgilisini nasıl mutlu edeceğini bilen erkektir. her eve lazımdır. yalnız mümkünse önceki sevgililerine yazdığını okuyan türlerden olmasındır.
gerekmeyen erkek modelidir. iticidir, erkek sözlerinle değil hareketlerinle sevgisini belli edendir.
+ ben de bugün çok sıkıldım yaa.
- kalbinin derinliklerinde yaşat beni ki sıkıntılarının bağını çözeyim.
+ ne bağı yahu?
- bağlandım sana bir çocuğun, annesinin memelerine bağlanışı gibi.
+ ne memesi?
- bu diyarlardan al götür beni, geri dönmeyelim...ki ne güzel olur seninle kaçıp geri dönmemesi.
+ tamam hadi gel yatalım...
hem de onun en sevdiği şiiri okuyan erkektir.
bu kadar romantik erkek çok tercih edilmez. böyle biraz hayvan olacak. maço mu desem ayı gibi işte. kızlar böyle kardeş ben ne yapayım.
net ılıktır. asfAFaf
sisler bulvarı - attila ilhan.
öncelikle sevgilinin şiirden anlaması gerekmektedir. şiirle işi olmayana şiir okunmaz. ama bir de okunursa, o güzel sesinizle, gökyüzü ağlar, nehirler meksika dalgası yapar, akabinde sevişmek farzdır.
seviyorum ama kimi ?
en tatlı birisini.
nasıl anlatsam sana ?
annene bi sorsana.

şeklinde okur.
"bir sus amk, şiir sevmiyorum dedim!" diye sarımsak kokulu nefesle suratına haykırılmasını hak eden erkek.
Pompaya hazırlık yapan erkektır.
Bır sure sonra kıtap kenarı bırakılır ya yumsak yumsak yanasılır manıtaya, yalansa yalan.
(bkz: hoşlanılan kıza şiir okurken tükürük sıçratmak)
varsa evlenilmelidir. şayet eylem günümüzde okumak değil yazmak/göndermek olmuştur.
Siir seven bi kadin icin etkileyici ,sevmeyen icinse iskececi olarak tanimlanan erkektir.
şiir yazamayıp, başkasının yazdığı şiiri araklayan, gereksiz romantik erkektir.
"doğru dürüst cümlelerle anlatamıyor musun sen derdini be arkadaş?" serzenişine maruz kalanları da mevcuttur.
kendi şiirini neden okuyamasın erkeğidir. sonuçta başkasının cümlelerine sevgilisini meze ediyorsa vay onun haline vay onun romantizm anlayışına.
itilip kakılan, değeri bilinmeyen, zavallı erkektir.
aferin ona erkeğidir. sanki hepiniz şairmiş gibi başkasının şiirini okuyup romantiklik yapan hölölö diyorsunuz. yazamasa bile okusun, okuyacak.
Al Gülüm ver Gülüm hesabındaysa erkek erkek değildir.
Ama arada okumak lazım.
(bkz: beslenir ki bu)
Sıkıcı erkektir. Ya da ben sevmiyorum. Bir gün romantik olmayı deneyeceğim.*
okumaktansa sevgili için yazmayı tercih edeceğimiz durumdur.
kendi şiirleri olan biri olarak hiç yapmayacağımdır. utanırım. belki de yaparım.
Romantik erkektir. Sesi kotuyde okumasindir ama.