1. 1.
    Spotify deneyimini artırma amaçlı kullanıma ayda 10 tl ücret ödenerek açılan özelliktir. Spotify çalma listelerini indirmeyi sağlar, opsiyonel tercihe göre normal, yüksek ve en iyi kalitede indirme tercihleri sunar. indirmeler Spotify'ın bulunduğu tüm işletim sistemlerinde Spotify klasöründe depolanır. Dilenilen takdirde silinebilir, yeniden indirilebilir.
    1 -2 ... mrsalik
  2. 2.
    Sırf şu karışık çalma olayından kurtulup şarkı seçme özgürlüğü için geçmeyi düşünmüyor değilim.
    ... kusursuzdengesiz
  3. 3.
    apple music kadar iyi değildir. alınmamalıdır. ayrıca fiyatı yüksek. telefona müzik yükle. neden bunu alıyorsun?
    1 -3 ... mr stan
  4. 4.
    Premiumda şarkı dinlerken internet kotadından gidip gitmediğini merak ettiğim program. Turkcell müzikte kotadan gitmiyor mesela. inşallah bu programda kota yemiyordur.
    ... yuges
  5. 5.
    Çevrımdışı özelliğiyle kotadan harcamayan programdır. Premium olmayanında harcar.
    1 ... sour
  6. 6.
    gerçekten ödenilen paranın hakkını verdiğini düşündüğüm üyelik.
    ... dustcohle
  7. 7.
    paypal kart ile 1 aylık ücretsiz premium denememi başlattığım müzik uygulaması. gayet güzel ve kullanışlı.
    sanırsam en büyük artısı, müzik listesini çevrimdışı kullanılabilir yapıp telefonda dinleyebilmedir.
    aksi taktirde, 1 gb interneti çok rahat sömürebilir.
    ... acemitasarimci
  8. 8.
    Ben anlamadım bu premium olayını. Arkadaş 3 ay önce açtım. Hala devam ediyor. Hesabımdan para da kesilmemiş. Niye böyle oldu?
    ... kufur sanatcisi
  9. 9.
    1 yıldır sürekli kullandığım uygulama. çevrimdışı çalışma özelliği sayesinde internet paketinizi harcamadan, oluşturduğunuz listeyi wifi ile indirerek dilediğiniz zaman uçak modunda bile dinleyebiliyorsunuz.
    ... ohadiyorum
  10. 10.
    Süper bi uygulamadır, daha iyisi yok derim.
    1 ... japonyapistiricisi