bugün

entry'ler (148)

15 yaşında kız 30 yaşında erkek ilişkisi

legal değildir.
şöyle ki bir kişi 18 yaşından küçükse +/- 5 y aralığında insanlarla ilişki kurabilir. ama 18 yaşından büyük bir insan, 18 yaşından küçük ve kendinden de 5 yaştan daha fazla küçük biriyle ilişkiye giriyorsa bu yasalarımıza göre çocuk istismarına giriyor.
valla ben tam anlatamadım, türkçem yetmedi, bu hukukçular nasıl yapıyor bilmiyorum. yok mu bi tanesi çıksın şunu doğru dürüst açıklasın

burçlara inanacak kadar aptal olmak

şahsen ben de inanmıyorum ama inanç özgürlüğü olan bir ülkede yaşıyoruz. ağaçlara çaput bağlayan insanlara da saygı duymamız lazım, sabah 5te meditasyon yapan budistine de, doğum haritasını çıkarıp ayın hareketlerine göre kararlar veren astroloğuna da... yani size ne arkadaşım, kendi öyle mutlu oluyorsa kendini rahat hissediyorsa istediğine inansın. karşınızdaki kişi mars retrosunda diye bir şeyleri hayatında farklı yapıyorsa size giren çıkan mı var? dünyadaki saçmalıkları yargılamaya başlayacaksak burçlara gelmeden önce sorgulanacak milyon tane şey var. rahat bırakın insanları napıyorlarsa yapsınlar yav yeter

sokak hayvanları için koyulan kabı devirmem

(bkz: insanlığa olan inancı yerle bir eden entryler)

şu anda ne yapıyorsun

mesele ne yaptığım değil, ne yapamadığımdır (bkz: uyumak) (bkz: ders çalışmak)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

''artık yeter ya. ben sizin pisliğinizi temizlemek zorunda mıyım?'' (bkz: bir okblinin dertleri)

her entrysi eksilenen yazar

büyük olasılıkla haklı tespitler yapıyordur, birileri de buna bozulup eksileyerek intikam alıyordur. (bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)

seni seviyorum yazan kıza iyi geceler yazmak

kız cesaret etmiş, duygularını ifade etmiş. helal olsun. iyi geceler yazmanızla yıkılmaz böyle cesur kızlar

üniversitede yeteri kadar arkadaşımın olmaması

önemli olan arkadaşların sayısı değil, kalitesidir dedirtendir. 10 tane arkadaşın olur, gezer tozarsın eğlenirsin ama seni anlamazlar, mutlu değilsindir. 1 tane arkadaşın olur, dost gibi dost, her şeyini paylaşırsın sana yeter. onu bulmak da biraz şans işi, umarım bulursun
edit: imla

evlenilecek erkekte aranan meslek

sevdiği, mutlu olduğu mesleği yapandır.
ne doktorlar ne mühendisler iş yerlerinde mutlu değillerse özel hayatlarında da tatminsiz oluyorlar. herkes yaptığı işi severek yapsın da gerisi hallolur

içimi en güzel sigara

(bkz: djarum black)

sözlük kızlarının okuduğu kitaplar

sözlük erkeklerinin okuduğu kitaplardan farkının ne olduğu merak edilendir. kitap işte. onun da pembesi mavisi mi çıktı yoksa?

sözlük yazarlarının itirafları

bazen kendimi tutamayıp yalanlar söylüyorum.

kadınlar neden şeriat istemez

baya saldırgan bir entry geliyor hazır olun. normalde hiç tarzım değildir bu seferlik yazmadan edemicem.
(bkz: bir beyne sahip oldukları için)

hoşlanılan erkeğe açılmak

Açılsan olmuyor. Açılmasan da olmuyor. Olmuyor yani. Çok şeapmayın.

ismail isimli erkeklerin genel özellikleri

Genelde karadenizli olmaları.

sağ taşak sperminden doğanlar sağcı olur

Ahmet hakanın deldiği önerme. Adam ikisini de denedi.

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

Olacağı yoksa olmuyor. Olacağı varsa da olmuyor. Olmuyor yani.

lisede herhangi bir dersten yüz alan yazarlar

Hemen hemen hepsinden almışlığım var heralde. (inek ögrenci detected)

kızların erkeklere sormak istediği sorular

Çıktığınız kiza adadığınız, birlikte yaptığız şeyleri nasıl ayrıldıktan sonra başka bir kızla yapabiliyorsunuz? (Hepiniz böyle mi bilmiyorum ama benim eski sevgilim böyle)
Birlikte gitmeyi sevdiğimiz, bizim yerimiz dediğimiz neresi varsa oralarda başkasıyla fink atıyor şimdi. Aklına ben gelmiyor muyum?

hoşlanılan kızın whatsappta sizi engellemesi

Bir grup açıp eklemeye çalışın, eklenirse engellememiştir. Eklenmezse, bırakın gitsindir.
Edit: profil resmi, son görülme ve durum ayarlardan ayarlanabilen detaylardır. Kesin sonuç vermez.