bugün

entry'ler (18)

herkes bir kusurunu yazsın

Kusurum kilom değil kilomu çok takıyor olmam.

kadınların güzellik uğruna yaptığı psikopatlıklar

Zayıflamaya çalışıyorum umarım başarırım. Tabi ki boğazıma parmak atmıyorum herhalde. Ama bir keresinde zayıflama hapı sipariş etmiştim. Bu psikopatlık bence. Ama sonradan korkup yutmadım. Saldım . Seven böyle sevsin sağlığımdan önemli değil dedim sonra. Belki üniversitede zayıflarım. Sahi şişman insanları niye sevmiyorsunuz erkekler? Aslında beni bu psikopatlığa sürükleyen yine çevremdekiler oldu. insanları olduğu gibi kabul etmiyorsunuz ya da değişmesine yardımcı olmuyorsunuz direk yargılıyorsunuz üzücü.

Hayatımda ilk defa birinden hoşlandım bundan bir yıl önce reddedip üstüne bir de arkamdan beni de yer bu demiş. Bunu duyduğumda iki hafta okula gitmedim. Bu da ikinci psikopatlığımdır.

Hiç sevgilim olmadı bir daha da birine karşı sevsem de açılmam. Ama üniversitede degişeceğim. Şu sınavlar falan geçsin. Ben değiştikten sonra seven sevmese de olur. Umrumda olmaz. Nefret ediyorum toplumun güzellik algısından.

gelecekten geliyorum sorularınızı alayım

Seneye ben 18ime girdiğimde daha ne tür belalar salgınlarla karşılaşacağım?

en çok sinir olduğunuz an

Bu ülkede uzun yıllar yaşamayıp ülkenin tarihine ve politik yapısına dair en ufak fikri olmayıp: orta doğu ülkelerinin birisinden herhangi bir amaçla buraya gelip 4 5 yıldır burada yaşayan insanların politik fikirlerini herhangi bir dayanakla sağlamlaştırmadan sağa sola saçmalarına sinir oluyorum. Tek ölçütleri islam birliği oluyor. Bunun dışarısındaki her şeyi çöpe atarak yorumlamalarda bulunuyorlar.

uludağ sözlüğe nasıl girdiniz

Bir kaç hafta önce corona falan derken baktım burada takılıyorum. Değişik bir mecra. Üye oldum ben de.

dokunmatik telefon alıp sadakatten bahseden zibidi

Evet, tuşlu telefondan akıllı telefona geçen şerefsizin sadakatsizin güvenilmezin önde gidenidir. Hatta ve hatta kablolu ev telefonundan taşınabilir cep telefonuna geçen de en ağır sadakatsiz şerefsiz ve güvenilmezin önde gideninin önde gidenidir. Sizin gibi sahtekarları ve karaktersizleri gördükçe acımaktan öte bir duygu besleyemiyorum.
Siz ne anlarsınız sevmekten.

telefonu kılıfsız kullanmak

Android telefon bahtsızlığı.

ilk adımı erkekten bekleyen kız

Düzgün bir erkek ilk adımı atmaz, düzgün bir kadın da atmaz, çıkma teklifi edenle olmaz, etmeyenle zaten olmaz, ilişkisi olan şerefsizdir.
( (bkz: ironi)

saç bakımı

Aşırı önem verdiğimdir. Genetik olarak gür saçlara sahibim ama yine de daha bakımlı ve sağlıklı olması için uğraşıyorum. Çam terabentin yağı iyi geliyor tavsiye edilir.

yeni bir insanla tanışmanın zor olması

O kişinin duvarlarını aşmaya çalışmak var. Tam çabalarken o duvarların yıkılması var. O duvarların altında kalmak var.

sokak köpekleri

Sadıktırlar. Hergun aynı saatte yolda bekleyip bana eşlik eden bir dostum var.

hanta virüsü

Daha ne olabilir sorusunu sormaya korkar oldum.

sözlük aşkı

Makul bir ilişki doğabilir aşkıdır. insanların tipi degil düsünce yapısıyla muhatap olunan mecradayız zira.

dünyanın en tehlikeli insanları

Potansiyeli olmadığı halde eline güç verilenler.

çorap kaç gün giyilir

Tempolu bir günumdeyse mutlaka yanıma 1 tane yedek alıp 5 saatin ardından değiştiririm. Ayak hijyeni önemli.

bir krampona 320 lira vermek

Sevdiğin ve zevk aldığın bir şeye para vermek çok etkilemez insanı bence.

satranç

ilk okulda çok oynayıp lisede bıraktığım strateji oyunu. Devam etseydim gelişmem muhtemeldi bu konuda.

netflix hesabı olan yüce gönüllü yazarlar

Bir heves açtık ama pek aktif kullanamıyorum .