bugün

kalıcı eyeliner manyaklığın üst noktalarından biridir.

ya bildiğin dövme gibi -iğneyle yani- göz kapağını boyuyorlar. saatlerce sürüyor bu.
nasıl güveniyorsun? eli kaysa, sen gözünü açsan bir anda. ne bileyim, bir şey olsa. göz ulan bu.
göz!

bazısı açlık hissetmemek için pamuk yiyor mesela. bazısı kırışığı fazla diye yüzünü felç ediyor.
delilik bu.

ay bana bir şeyler oluyor... yapmayın nolur.
Süpürgeyi açıp dudağını sıkıştıran kuzenimi gördükten sonra hayat bi farklı geldi bana.
Baya baya dudaklarını emikletti lan süpürgeye.
Balon gibi dudaklar falan işkence gibi.
makyaj yaparken
iş eyeliner cekmeye gelince
gozümu iyice gerdirmek icin bant takarım. Psikopatlık olduğunu sanmam. eved.
gözün içine dövme yaptırmak. hatta bu sebeple kör kalanlar filan oluyor. hayır yapınca güzel de olmuyor. çok ürkütücü gözüküyor.
Low carb/ketojenik diyet tarzı diyetleri haddinden daha uzun süre uygulamak.

Vücuttan su atıyor, Tartıda hafif gösteriyor, bir miktar da yağ yakıyor.
Sonuç;
Diyet bitiminde çikolataya hücum!

Daha sağlıklı ve sürdürülebilir diyetler uygulamanız dileğiyle!
kilo vermek için 3 ay sadece sıvı besinler kullanmıştım.
Zayıflamaya çalışıyorum umarım başarırım. Tabi ki boğazıma parmak atmıyorum herhalde. Ama bir keresinde zayıflama hapı sipariş etmiştim. Bu psikopatlık bence. Ama sonradan korkup yutmadım. Saldım . Seven böyle sevsin sağlığımdan önemli değil dedim sonra. Belki üniversitede zayıflarım. Sahi şişman insanları niye sevmiyorsunuz erkekler? Aslında beni bu psikopatlığa sürükleyen yine çevremdekiler oldu. insanları olduğu gibi kabul etmiyorsunuz ya da değişmesine yardımcı olmuyorsunuz direk yargılıyorsunuz üzücü.

Hayatımda ilk defa birinden hoşlandım bundan bir yıl önce reddedip üstüne bir de arkamdan beni de yer bu demiş. Bunu duyduğumda iki hafta okula gitmedim. Bu da ikinci psikopatlığımdır.

Hiç sevgilim olmadı bir daha da birine karşı sevsem de açılmam. Ama üniversitede degişeceğim. Şu sınavlar falan geçsin. Ben değiştikten sonra seven sevmese de olur. Umrumda olmaz. Nefret ediyorum toplumun güzellik algısından.