bugün

2004-2005 sezonunda getafe'yi la liga'ya çıkardıktan sonra valencia'nın başına getirilen 1965 doğumlu teknik direktör.
o artık işsiz.
(#2531728)
valencia'nin sevilla'ya 3-0 maglup oldugu macin son dakikalarindaki endiseli bakislari ile kurbanlik koyunlarin kesilmeden biraz onceki hallerini animsatmisti bizlere. Bir bildigi varmis demek ki adamin. *
önümüzdeki yıl benfica'yı çalıştıracak teknik direktör.
valencia, real madrid ve real zaragoza'da defans bölgesinde oynamış daha sonrada valencia da teknik direktörlük yapmış eski futbolcu. ekim ayında valenciadan ayrılmıştı. yarine ronald koeman getirilmişti(oda yerini takımın 3. yardımcı antrönörüne bırakmıştır).
atletico madrid'in yeni teknik direktörüdür. terim başka bahara.
domuz gribine yakalanmış talihsiz futbol adamı.
Talihsiz Atletico Madrid'in talihsiz teknik direktörüdür...
"kötü gidişe bu akşam dur diyeceğiz" diyen atletico madrid teknik direktörü. takımının kötü gidişatına camp nou'da barcelona ile oynayacağı maçla son vermeyi planlayan başka bir teknik direktör var mıdır ben çok merak ettim.
ertem şener'e göre beşiktaş ile anlaşmıştır.
dilerim yalandır. istemiyorum artık yeni bir macera. yeter abi. ver tayfur'a idare eder o.
Galatasaray teknik direktörlük için teklif yapmış.
la liga da önemli başarılar kazanmış, atletico madrid ile avrupa ligi ve uefa süper kupasını almış biri olarak galatasarayın başına geçmesine sıcak baktığım hoca. çok fazla bir para istemeyecekse gelmesi mantıklı olacaktır.
adı iyiden iyiye galatasaray ile anılmaya başlayan teknik adam.

tabi önümüzdeki sezon avrupa kupalarında mücadele edemeyecek bir takımı çalıştırmak isterse.

yakın zamanda gerçekleşecek muhtemel spor haberler için:

(bkz: quique sanchez flores kimdir)

(bkz: quique sanchez flores i tanıyalım)

yalnız isim ciks he...