entry'ler (17)

büyüdüğünüzü anladığınız an

Askerlik bittikten sonrasıdır benim için , herşey bir anda omuzlarıma çöküverdi , lanet olsun.

kısa süren güzel şeyler

Cüzdanın doluluk süresi.

yılbaşını evde geçirmek

Yılbaşını sağlam arkadaşlarla dışarda geçirmek iyi olurdu , tabi hiç olmadılar gerçi. Neyse ki bu yıl başında da evdeyim yani yılbaşının hiç bir önemi yok diğer önemli sayılan günler gibi.

seni mutlu eden tek şey

belki bir gün mutlu olabilme ihtimalim.

30 sene çalışıp miras bırakmayan aciz baba

ilerde evladım olursa , kendimden birşeyler bırakamassam üzüleceğim durum.Sonuçta büyütüp beslemek mesele değil iyi yaşatmak mesele.

istanbul da yataklı sinema salonu açılması

gayet normaldir yapılan işin gizli veya saklı olması birşeyi değiştirmez.Fiyatınıda salla gitsin zengin gider , diğer leride evde aynı şeyi lcd nin karşısında yapar

şekersiz çayın gerçek çay olduğu gerçeği

şekersiz demini güzel almış , kaliteli bi çay herzaman güzeldir.

film tavsiyeleri

Mavi en sıcak renktir dün seyretmiştim güzeldi. Scarface , baba ,the game bu filmlerde iyidir.

hayatını bir kızla paylaşmak istemeyen erkek

Belki genç yaşlarda iyi gibi ama orta ve sonrası sıkıntı olur iyi birsini bulmak lazım.

hiç sevgilisi olmayan insan

Kafası rahat diyip boşvermekte saçma , yaşanıp bitmişse koy gitsin en azından yaşanmış. Karşındakine hissetirmesende mesafe bırakmak iyidir. Biri gider biri gelir bu böyledir.

düşün ki o bunu okuyor

Cengiz kurtoğlu misali , farketmez artık.

çirkin olduğu halde mesaj atan kız

Erkeklerde zorda , kızlarda çirkin malın bile alıcısı olur .

kızların hayalindeki erkek

Banka hesabındaki 6 basamaklı bir maddiyat , bir kızın hayallerini süsleyebilir.

gecenin sözü

ikinci bir şans verilse seven yine sever vuracak olan yine vururdu.

ücretsiz olması gereken şeyler

tütün mamülleri olabiliri zehire para verilmesin boş yere.

kar yağınca akla gelenler

Askerliğim aklıma gelir yaşadığım yere yağmadı hiç.

çirkin adam seven kadın

Tutulduğu adamın parası çoksa neden olmasın.