bugün

an itibariyle karşı komşudur.bay dır kendileri.eczacılık bitirip eczanede açmıştır.sanırım bundan sonra da olursa ılk ve son olacaktır.
zamanında birine aşık olmuş olarak bir hata yapmış..o insandan yüz bulamamış ve ona takılı kalmış kişidir..
başak burcudur bence.
(bkz: hiç sevgilisi olmamış insan)
(bkz: daha önce hiç sevgilisi olmamış erkek)
(bkz: hayatı boyunca hiç sevgilisi olmamış kız)
biri 35, biri 45 yaşları civarında erkek cinsi iki adediyle tanış olduğum insan tipidir. hatta 35 civarı olanı halen bakirdir.
aşkı tattıysa tam, aşktanda bihaberse ham adamdır.
(bkz: olur öyle)
anneleri kızar, yoksa onlarda ister bir manita
kendine güveni olmayan insandır büyük ihtimal hiçbir kıza açılamaz.

ben onlardan değilim kendileri geliyorlar bana senden hoşlanıyorum diye.
şanssız insandır, ama kızmayın onlara bu onların suçu değil.
sevgilisi olmayan insanları kategorizasyona tabi tutmamız gerektiğini düşündürten başlık. şu şekilde olabilir a) hiç sevgilisi olmayan insan b) az sevgilisi olmayan insan c)bir miktar sevgilisi olmayan insan gibi. insanın ya sevgilisi vardır ya da yoktur. merhaba bakkal amca tuz var mı ? bakkal kimse : yok çocuğum. çocuk kimse : hiç mi yok bakkal amca ?
bakkal olan insan : hayır biraz yok çocuğum gibi. ama olabilir böyle şeyler.
kafası rahat, akıllı insan.
"bir sevgilim bile yok!" anlıyor musun? diye acıtasyon yapacak insandır.
Bi gün kendine sevgili koleksiyonu yapıp hiç sevgilisi olmayan günlerini özleyecek insandır.
utangaç insandır. Zira ne kızlar gördüm angelina gibi ne erkekler gördüm kromagnum gibi.

Saygılar
hiç aşk acısı çekmemiştir, kalbi bin parçaya bölünmemiştir.
aldatılmamış, üzülmemiş, değersiz kılınmamış insandır.
kimsenin götünde dolaşmamış insandır.Af edersin.Bu sayede hep kendini düşünmüştür.Bu ona gerek okul hayatında, gerek iş hayatında avantaj sağlamıştır.Zaten kızların çoğu kahpe değil midir?
hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği bir kişiyle bu sıfattan kurtulabilecek insandır.
ne mutlu ona.* *
doğru kişiyi bulamamış insandır.
aldatılmamış, üzülmemiş, değersiz kılınmamış insan

sevmiş, sevilmiş, mutlu olmuş insan

make your choose.
(bkz: 3 sevgilisi olaninsan)
erkekse sayet üzüntülü insandir, orasi kesin.
hayal bile edemediğim bi hayattan muzdarip insan modelidir. neden yaşadıklarını hep merak ederim..

not: 1 yıldır sevgilim yok.
bir yandan acıların çocuğu;
bir yandan mutluluğun insanı.