bugün

entry'ler (236)

yalan dünya

Her bölümü güzel, bu sezonu ayrı bir güzel olan dizi. Geçen sezon da seviyodum ama bu kadar iyi değildi.

şarj bitiyor uyarısını mesaj zannedip sevinmek

Üstelik bu ses sürekli tekrar eder ve durdurulamaz.

sözcü

Suriye haberlerini dış işleri Bakanlığına yazdıran Gazete.

yüzde 4 büyüyen ekonomide kriz var demek

Alım gücündeki düşüşten dolayı bu büyümeyi hissedemeyen insan söylemidir. Öyle ki bu büyümenin ciddi kısmı koç, sabancı gibi ailelere aittir.

recep tayyip erdoğan ın kaçabileceği ülkeler

Sudi Arabistandır. Seroyat içinde mutlu mesut yaşar artık *

tüm cinsel duygulardan arınmak

Azgın olmaktan iyidir *

gülse birsel

Kaliteli dizi yazarı ve köşe yazarıdır. Bu gün vikipedide 42 yaşında olduğunu öğrendim. (Tabi bence 32 ve yanlış yazılmış)

akp ye oy verme sebepleri

Makarna fabrikan ya da kömür madenin olması. Seçim dönemlerinde iyi iş yaparsın.

akp ye oy verme sebepleri

Makarna ve kömür veriyor.

akp lilerin ahlak seviyesi

Yoktur. Bu başlığı gören bi akpli içinden geçirdiklerine bakarak bu durumu anlayabilir.

mustafa ismindekilerin mal olması

Katıldığım gerçektir.

ahmet atakan

Katil polisin son işlediği cinayetin kurbanıdır.

solculardaki ben madurum edebiyetı

Kendini zırhlarla donatmış bir polisin bana taş atıyorlar edebiyatındn mantıklıdır. Polis kendine verilen o silahları silahsız birine karşı öldürücü niyetle kullanırsa bu tabi ki de maduriyettir. Katil polis halkı madur etmekte...

gezi parkı sürecinde öğrendiğimiz yeni şeyler

Akp nin ne kadar rahat insan öldürebilecegini ve adaletin nasıl sunabilecegini öğrendik.

müslümanların dinde zorlama yoktur yalanı

Gayet zorlama vardır. Elbette başına silah dayayıp namaz kıl diye zorlamıyolar ama bir kaç Müslümanın olduğu ortamda uzun ısrarlar (hadi namaz kıl bi kere olsun göreceksin) ve insanın sinirlerini hoplatan aptalca teklifler (namaz kılarsan yemek ismarlarim gibi) yeterince baskıdır.

protesto ederek hükümeti düşürebileceğini sanmak

Bir şeyden duyduğu rahatsızlığı dile getiremeyen, kendini ezik hisseden veya tayyip gibi düşünen yazar entrisidir.

Farz edelim öğretmensiniz ve her şeyini sevdiğiniz ve geçen yılki seçimlerde iktidar olan bir partinin öğretmen alımıyla ilgili yaptığı değişikliği beğenmiyorsunuz. Bu yazarın dediğine göre bunu 4 yıl sonra başka partiye oy vererek göstermen lazım. Ki diğer politikalarından memnunsanız bu oldukça saçmadır. Bu yüzden protestolar önemlidir, iktidarlar halkın sesini başka türlü duymaz.

melih gökçek

Yazık, ilgi çekmeye çalışıyor.

odtü de cemaat istemiyoruz

ODTÜ nün savaş kışkırtıcılarına, katillere, orantısız müdahalecilere cevabıdır.

odtü de başörtülü kızlara taciz rezilliği

Cemaatin üniversiteden kovulması olayıdır. Tabi on yıldır iktidar olanlar yine madur edebiyatı, yine türban edebiyatı yapıyor. Bi susun be az bile yapmış odtululer, hükümetiniz gezi parkında insanları öldürmüş, gözlerini çıkarmışken az bile. ..

tkp nin seçim öncesi citibank tan kredi çekmesi

Tkp nin seçim dönemlerinde en büyük hharcamasının bildiri basmak olduğu düşünülürse imkansız bir durumdur.