bugün

polisi taşlayan bir insanın hatayda telef olmasından sonra tekrar başlayan mağduriyet türüdür .
(bkz: faşistlerdeki türkçe katliamı)
asla yapmadığımız edebiyattır.hep başımız dik yürüdük. bu da içinize sıkıntı oldu galiba.
entry-nick uyumu kokan başlık.
mağdur denir ona bu 1.
telef oldu diye hayvandan bahsedilir bu yaptığın hakarete girer bu 2.
zaten kapasitesi kısıtlı dimağın bilgi alımına kapalı olduğundan
tartışmaya girmek bile istemiyorum bu 3.
iyi günler efendim.
Istiyolar ki yaksinlar yiksinlar istedikleri giibi at kostursunlar ama kimse onlara ses cikarmasin. Yok oyle yagma. Bu ulke sahipsiz degil.
(bkz: madur) (bkz: edebiyet)

yaşadığı ülkenin dilini konuşamayanlarca yaratılmaya çalışılan edebiyattır.

gerçekten mağdur edilen ama buna ağlanmayan insanlar topluluğudur sol kesim.

şüphesiz ki siz, ağlamayı iyi bilirsiniz.
Kendini zırhlarla donatmış bir polisin bana taş atıyorlar edebiyatındn mantıklıdır. Polis kendine verilen o silahları silahsız birine karşı öldürücü niyetle kullanırsa bu tabi ki de maduriyettir. Katil polis halkı madur etmekte...
yobazlarda da olan edebiyatlardandır.

Türkçe yazı yazmayı bilmeyen, sözlükte nası yazar olmuş anlaşılır gibi değil.
polise taş atan kamu güvenliğini tehlikeye düşüren polise silahla saldıran (bu solcular için molotof silah değildir) insan etkisiz hale getirilir dünyanın her yerinde bu böyledir .
(bkz: madur) (bkz: mağdur)
Sağcılardaki edebiyat eksiliği kadar değildir. Sonuçta solcular mazlumun yanındadır. Faşistler gibi başkasının iti olmaz.
hem insan hem lisan katletmenin dayanılmaz cazibesine kapılmış sağcı olmaktan evladır. kaldı ki böyle bir şey de yoktur. olanı dile getirmektir yapılan.
sağcılardaki mağdur edebiyatının yanında solda sıfır kalan edebiyattır.

siz değil miydiniz 3 gün önce türbanlı gardaşlarımız diye zırlayan? diye sorarlar adama.

söz konusu insan, bir can...
nasıl iğrenç beyinlere sahipsiniz ben anlamıyorum.
telef olmak, hayvanların ölümünü tanımlamakta kullanılır. yazımdan bihaber cahil aşırı sağcıların ölen insanlar için "telef olmak" tabirini kullanmaya devam etmeleri halinde, kızgınlığa dönüşecek tepkidir.
bu ülkede kürtler o kadar sürgün yedi o kadar faili meçhulle karşı karşıya geldi o kadar reddedildi kürtler bile bu piçler kadar mağdur edebiyatı yapmıyor. neymiş lan bu mağdurluk anlamadım gitti amk.
akape kadar olamaz.
mağdur değil, "muhattap" olacak o. vahşi kapitalist, dinci, amerikancı rejiminizin muhattabı! yani hasmı!

"bizi vurdular", "bizi ezdiler", "vurmayın etmeyin" diyerek zırlayan bir siyaset yapmadı hiç sol!

siz solcuları, cumhuriyet tarihinin en güçlü iktidarına sahip olmasına rağmen, her fırsatta salya sümük ağlayan liderlerinizle karıştırmayasınız?
(bkz: mağdur)
(bkz: edebiyat)