bugün

entry'ler (14)

günlerdir aramayan sevgilinin çevrimiçi olması

sevgili değildir o ya sevgili olsa duramazsın.

oppo

sıla ile reklamını güçlendirdi ani bir giriş yaptı piyasaya bilemiyorum denenebilir marka takıntısı olmayan insanlar için ideal olabilir kim bilir ...

mutluluk veren basit şeyler

çişini 10 dakika tutup sonra salmak.... dene bence

sevgiliyi yalvartmak

fazla naz aşık usandırır ... egonu başka yerde tatmin et köpekk.

sevgilinin yanında garsonu azarlamak

bunlar hep aşağılık kompleksi . insanlık empati saygı gibi olguları bilmeyen kişilik problemi yaşayan şahısların yapması olasıdır.

18 yaşındaki kızla çıkan 25 yaşındaki erkek

Yıl olmuş 2019 hala bunları konuşuyorsunuz iki insan anlaştıysa sayıların ne önemi var?

kapitalizm

Bak buna ihtiyacın var gel al. Bunu aldın bunsuz olmaz bundan da veriyim abime. ihtiyacın yok mu? Yaratırız babbaaa

kibar erkeklerin kızlarca itici bulunması

Bence bu hanzoların yalanı. Kibarlık her iki cinsiyete de yakışır ve hoş karşılanır. Hanzolar mağaraya dçnsün orda bulurlar belki kibar sevmeyen kadın.

yengeç burcu adamına aşık olan kız

Ya çok mutlu ya çok mutsuz olacaktır bu kızımız. Çünkünüm bu yengeçler aşk mı yoksa merhamet mi duyuyor bilinmez 5 yıl sonra da hangi duyguyu hissettiğini söylerse şaşmamalı üzülmemeli.

yay burcu

Kesin olmamakla birlikte yay kadını sevgilisini değil sevdiğini kıskanır özgürlük düşkünüdür ama sen bana karışamazsın özgürlüğü değil psikolojik olarak özgürlük fikirsel özgürlük ister. Erkeklerine gelince niye bu kadar övüyorsunuz kendinizi niye bu kadar abartılı konuşmalar etiket merakından kurtulunuz please.

sitoloji

Ders güzel ama hoca mal. Uyan be kadın!.

geceye bir not bırak

Derdim derdine ortak olsun salla be hayat rock'n roll'dur.

üstteki yazarın nickaltına bir cümle bırak

Ben de sessiz olduğunu tahmin ediyorum ölümün.

çay demlenmeyen ev

Ev sahibinin Almanya daki evinde olduğu evdir. Yani boş evdir, kimsenin yaşamadığı evdir.