bugün

antalya atatürk stadı'nda saat 20.00'da oynanacak ziraat türkiye kupası çeyrek final ilk maçı.
antalyaspor'un favori olduğu aynı zamanda "favoriler kaybeder" kaidesini bozacağı kupa mücadelesi. ayrıca djehaua da şimdiden gol sözü verdiğini açıkladı.
rövanşı için;

(bkz: 10 şubat 2010 galatasaray antalyaspor maçı)
alt bitecek karşılaşma.
(bkz: iddaa)
hakemi bülent yıldırım olan karşılaşma..
galatasaray'ın kazanacağına inanılan maç. sakatlık olmadan, temiz bir oyunla kazanır umarım.

--spoiler--
bize her sevdadan geriye kalan
sadece, galatasaray!
--spoiler--
galatasarayın yeni transferiyle şov yapmayı planladığı karşılaşma.
18 ocak 2010 antalyaspor fenerbahçe maçı'nı, ligteki 11 aralık 2009 antalyaspor galatasaray maçı ve galatasaray'ın oyun anlayışını göz önüne alırsak biraz zor alt biter bu maç.

ziraat türkiye kupası'nda, bir sonraki turda trabzonspor-istanbul bşb.spor eşleşmesinin galibiyle oynayacak galatasaray'ın çeyrek final ilk maçıdır.
antalyaspor'un yenilmeyeceği maçtır.
sanırsam tribünlerde çekirdek yemeyenin dövüldüğü maç.
trt 1 den canlı ve şifresiz olarak yayınlanan maç. mis.
galatasaray ara transfer döneminde ebesini bile dedesinden transfer etti ama sahada hala barış ayhan topal var bu işte bi yanlışlık var ama çözemiyorum bir türlü.
enteresan şeyler duyacagımız mac. ilk bomba geldi ;

ayhan son çizgiye inip orta yapmaya çalışırken spiker abimiz * ;

- ayhan dan son çizgi operasyonu...

(bkz: la noliy)
dk:10 arda attı.
Servet'in defanstan top çikarirken istisnasız bütün toplari rakibe attigi maçtir. Bir de galatasaray ilerde top tutamiyor son 2-3 aydir oldugu gibi.
yurt dışından izlenemeyen maç olma özelliğini taşıyan maç. hiç bir siteden trt yi çalıştıramadım iyi mi? izleyebilen varsa beri gelsin lütfen.
-jo pozisyonuyla ilgili ne düşünüyorsun?
-evet.

diyaloğunun yaşandığı maç. ne kullandıysanız, yasaklansın, sokaklarda satışına son verilsin...
jo'nun sakatlandığı maç. yerini dos santos a bırakmıştır.
necati ateş in jeneriklik golüyle 2-1 olan maç.
japon necati'nin, hayatının golünü attığı maçtır. 2-1 oldu.

(bkz: noluyo lan)
galatasaray kalecisi ufuk için üzülüyorum ben en çok ,45 dakikada duble yaptı adam.

tanım: galatasarayın 2345 ön liberoyla oynadığı maç.

edit: ne eksiliyosun aq üzülüyoruz işte.
kaleci ufuk un neden 3.kaleci olduğunu anladığımız maçtır.
maçı anlatan erdoğan arıkan'ın galatasaray taraftarı olduğunun bilinmesi gereken maçtır.

edit: susac ve delicious uyardı. maçı anlatan levent özçelik'miş.
tamam vurmayın yatıyorum zaten.
dk 10'da 0-1 olan maçın, direk 2-1'e döndüğü maç, ya da galatasaray'lılar gol yiyince yazamıyorlar.

Arkadaşlar yazalım lütfen maçı uludağ sözlük'ten takip ediyoruz burada.
her golden sonra stadın karsı apartmanındaki evi gösterdikleri maç.
evde kiralıkmış. kanaldan birinin evi sanırım. evin içini de gösterirseniz almayı düşünürüm. *