bugün

kürt halkının iradesini hiçe sayan faşist insandır. demokrasi anlayışından yoksun acınası insandır. 30 yıldır uygulanan politikaların ölümden başka bir şey getirmediğini anlamayan insandır.

edit: eksilemeye devam edin faşistler.
(bkz: klauss) binlerce askerimin poliimin katilini alkışlayana az biledir.
molotof kokteylleri ile insanları diri diri yakmaya çalışanlara söylenen sözdür.

benzeri sivas'ta madımak otelinde insanları diri diri yakanlara söylernmiştir.
neyin ne olduğunu görebilen insandır. Teröriste sayın demekten iyidir.
(bkz: benim o)
lideri apo olan bir sürü anca teröristtir.
bu sürüyü destekleyen parti de teröristtir.
bu partiyi destekleyen sürü de teröristtir.
bdp'yi insan zanneden biri olabilir.
(bkz: buyurun benim)
(bkz: denize mavi diyen insan)
pkk ile bdp arasında ki fark şudur.biri dağa çıkar türk askerini öldürür diğeri ona öldür emrini verir.kısaca:teröristin siyasş haline bdp denir
ne diyeceeedik ? eskiden çaktırmadan pkk yı savunuyorlardı. şimdi ? açık açık diyorlar. bunu kendileri de kabullendi. taraftarları kabullenmiyor işe bak..
doğru söze ne denir.
bdp partisi ve yandaşlarına terörist diyen kişiliktir. kesinlikle haklıdır. bdp liler teröristtir.
dili sürçmüş insandır aslında o.ç demek istemiştir.
demokrasinin kötü tarafı budur.. kızmıyorum ama ülkeye zarar verenler de demokrasiye sığınabilir. yine de demokrasiden yanayım. gerçek ise, gerçek demokrasi bu değil.
afedersiniz belki de hayvan oğlu hayvan demeliydim. *
pkk terör örgütüne terör örgütü demediği, şiddeti içselleştirdiği, sözde sol tandanslı olmasına rağmen alenen faşist bir parti olduğu, molotof atanları el altından desteklediği, kendi bölgesinin halkı hariç hiç bir söylemi ve dili olmadığı, ülkeye ve dillerinden düşürmedikleri barışa hiçbir katkı sağlamadığı, sadece ve sadece devleti ve kurumlarını eleştirdiği, masum halkın canına ve malına zarar gelmemesi için çaba sarfetmediği, molotof atarken kendi bölgesinde olursa otobüstekileri aşağıya indirdiği ama büyükşehirlerde çoluk çocuk gözetmeden masumlara saldırılmasına göz yumduğu için bir sosyalist olarak kendisine terörist yandaşı demekte hiçbir beyis görmüyorum.
valla başka ne demek lazım ki?
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
her seçimde hüsrana uğramaya mahkum insandır. barış ve demokrasi partisi zaman zaman işi ırkçılığa vardırıyor kabul. ancak aynı ırkçılığı mhp denen parti de yapmıyor mu? o zaman sıfat koyacaksak hepsine koyalım. kan arıyorsanız mhp'nin mazisinde de kandan başka bir şey bulamazsınız.

her türlü faşizmin allah belasını versin. faşistlikten kimseye yarar gelmez. barış için meclise pkk girecekse girsin yeter ki barış olsun artık. insanlar konuşsun bırakın. yeter artık dökülen kan, bugüne kadar meclislerde hep meseleye türk milliyetçiliği tarafından bakanlar vardı da ne oldu? kandan başka ne oldu? bırakınız kürt halkının temsilcileri de girsinler meclise. ne yani meclisten kovalım dağlara mı yollayalım. ben bdp'nin 36 kişilik bir grupla meclise girmesinin bu ülkede artık silahların susmasına hizmet edeceğini düşünüyorum ve bundan dolayı umutluyum. askeri operasyonlarla, yasaklarla, kapatmalarla, polis baskısıyla yok edilemez bazı şeyler görüyoruz yok edilememiştir. silahları gömelim artık.
yurtsever insandır evet bdp okkalı terör örgütüdür , akp sayesinde de meclise daha konuşmayı bile beceremeyen 30 terörist sokmuşlardır.
Türkiye'nin çıkarlarını hiçe sayıp Dağda 22 yasında Türk askerine Kursun sıkıp öldürücek kadar Faşist ve gaddar olan Uluslararası Terör örgütünün Parti yapılanmasıdır. Bu duruma el konulmadığı takdirde Şehir yapılanması ve hatta Devlet yapılanması olarak ilerlemesi muhtemeldir. DTP'nin devamı olan bu parti Doğu illerinde Türk bayrağı yaktırtmakta ve Polisi taşlatmaktadır. Bu kavramı kullanan insan Kesinlikle haklıdır.
a kardeşim demokrasiyi diğer insanlar anlamadı da bir siz mi anladınız dedirten başlıktır. pkk'nın meclis sözcülüğünü yapan şahıslara terörist demezsek ne deriz, teröristin sözcüsü deriz. sen demokrasi istiyorsan önce elindeki silahı bırakmayı öğreneceksin, sonra gelip seninle masaya oturulur ya da oturulmaz. ama sen o silahı bırakmazsan devlet gelip seninle anlaşmaya oturmaz, oturamaz. haa, eğer beklediğin başka bir şey ise (bkz: tsk nın silah bırakması)* , daha çok bekleyecek gibisin.
''çirkin kadın yoktur bdp li milletvekili vardır'' sözünün tam destekçisi olarak dbp'lilerin sadece çirkin değil aynı zamanda terörist olduğu fikride uyandırılmıştır bende.O insan eli öpülesi mübarek bir insandır !!11!
bizim ülkemizde göte göt denir .
chp ye ateist diyen insanla kanka olmasi muhtemel insan.