bugün

insanı üzen bir şey. Birazda garip.
oldukça garip.
Olabileceğini düşündüğüm olay. Aşkın ne zaman nerede geleceği bilinmez. iki tarafın da birbirleriyle oyun oynamamaları gerekir. Aslında bir kumar..
Yapmayın şöyle şakalar.
Bir aralar tanıdığım faşo bir yazar ile yine faşo bir hanım yazarımızın destansı aşkları aklıma geldi. Netekim o aşkta bitti ikisi de başkaları(yazar olmayan) ile evli. Tavsiye edilmez son tahlilde.
Şakaysa komik, ciddiyse daha komik.
olabilir tabi sonuçta insanlar sevebilirler birbirlerini, bu gayet insani bir şey.

http://www.kenthospital.c...tek-bobrekle-yasamak.html
Arkadaş bile bulunmuyor ne sevgili dedirten yazı.
biraz klişe olmaya başlamadı mı sizcede?
birini sevmenin platformu şehiri dini milleti ırkı olmaz sevecek insan her yerde sevebilir.
hayale aşık olmak gibi bir şeydir zannederim. ne diyeyim allah akıl fikir versin.
zor bir durum olduğu aşikardır. birbirine kavuşamamak, görememek vs. örnek vermek gerekirse kulislerde dolaşan bazı iddialara göre sözlüğün official meriç oğlanı olan baş yalakası bir oğlan çocuğuyla; sözlüğün official ayaklı pms'si, çakma feminist bir vajinismus mağduru sinir hastası kadının birbirleriyle aşk yaşadığı konuşuluyor. hatta imam nikahı kıyacaklarmış falanmış filanmış. ay bizene tabii.

sözükte aşık olmak zordur e be canlar. ahaha.

edit: gelin arabasının camında "sinir hastasıydı ama dizginledim" yazacakmış. ahaha.

edit2: 35 fm xxxx olacakmış plaka. ay bizeneyse.
Kim acaba o biri? Zall mı yoksa. Hep çok yakışıklı felan diyodunuz. Şimdi belli oldu. Sizi gidi siziiiii...
görsel .
(bkz: Memet sen misin)
Tehlikeli isler bunlar mayk.
Hele bir de mesafe falan varsa zor, sancili asklardir.
Evleneceğim bile kısmetse, aşık olmak da ne...
Düğün olsa da halay çeksek.
şimdi sen o aşık olduğun kişiyle sözlükten özel mesajlardan baya konuştun ilerdeniz ve dedinki bu şekilde ben ona niyeti belli edeyim.

bence başardın tebrikler :D
Aşk meşk ne oluyorsunuz mk. Burası kurumsal bir sözlük, burada böyle şeyler yaşanamaz.
Olmayın.
(bkz: açık oylanmış bir sözlük kızıyla ciddi düşünmek)
Açık oylayan yazarlara hisettiğimdir. Gerçek olmayabilir ama olabilir de.

Favlayan yazara hiç girmiyorum. Hihihi.
böyle bir şeyin eşiğinden döndüm.
Olur olur bal gibi olur. (bkz: mesajla aşk yaşayan)