bugün

entry'ler (217)

hayatını iki kelimeyle özetle

1.Ev
2.iş

Korktuğum başıma geldi.

kıbrıs türkleri

Başkenti TC'lilerce ısrarla yanlış söylenen ana vatanımın güzel sıcak komik içten şeker mi şeker insanları.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

(bkz: lefkoşe değil lefkoşa)

ağrıda intihar eden 12 yaşındaki kız

Sonuç değişmeyecek ama düşündürendir.

12 yaşında bir kız çocuğu...
Hayatı tınlamıyor olması gerekir,çünkü hayatın zorluğunu henüz görmemiştir,en azından böyle olması lazim..oyuncak bebekleri,arabaları henüz elinden bırakmıştır..
Tazecik,temiz bir beyine nasıl olur da ölümü isteyecek kadar hayat ağır gelebilir.

Sınıfta kitap çaldı diye suçlanmak? Sanmıyorum..

Başka bişeyler olmalı.

uludağ sözlük

Aslında gayet okumaya değer bilgi içerikli entrileri de olan interaktif sözlük. Eksi sozlük daha forum tadında.

bim denince akla gelenler

Emek, 8. Caddedir.

magarinanin usdundeki hellim

makarnayı "magarına" yapandır.

ayrıca gözüme yeni ilişen 11. nesil yavruvatanlı yazar...şaka şaka, kıbrıslı.

hoşgelmiş.

(bkz: magarına bulli)

suriye lileri sevmeme nedenleri

türkiye dışında türkiyelilerin sevilmeme nedenleri ile benzer olandır.*

gecenin şarkısı

21 ocak gecesinde yazarlara armağanımdır. Bunu bu gece dinleyin. Ben dinleyemeyeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=FXOUiKfWt_4

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Ağzınıza sıçayım.

passionflower

şudur:

http://ilgiliforum.com/re...08_passiflora_meyvesi.jpg

yazarların odasındaki en ilginç şey

boyalarım.

israf

müsrifin yaptığıdır.

günün en güzel vakti

Günü bitirip sandığıma çekildiğim vakittir.

sözlük yazarlarının şu an aldığı kararlar

Işsiz kalırsam götüne koymak.

Benden mi kıymetli yau. Gelecek kaygısı dedik, hayaller dedik, başlarım hepsine de. Dört gün izin aldım, dört gündür kara kara düşünüyorum işsiz kalırsam ne yapacam diye.

Yeter be! Başlarım ben böyle işe. Yarın istifa ediyorum. Beğenmeyen da almasın işe! zaten hepsiniz fake özgüvenle şişirilmiş birer traktör lastiğisiniz!

inci sözlüğün yeni tasarımı

Penis vajina motifli midir diye düşündürendir.

kızlardan erkeklere tavsiye

şimdi kızlar erkeklere tavsiye veriyor ya, böyle herkes heteroseksüelmiş gibi duyuluyor, kızlar erkekler falan,nazlanmalar,tripler falan...
öyle değil işte...

Bu yüzden homoseksüel erkeklere tavsiyem heteroseksüel hemcinslerinizle uğraşmayın, vermiyolar hem de korkuyorlar.
Heteroseksüellere de tavsiyem biraz çabalayın, homofobi çaresi olan bir hastalıktır.

öyle olmayan da alınmasın.

dort kere dort sus ulan got

Tacizi tecavüzü hiç sevmem ama bi köşede ırzına geçilmesini dilediğim penisli yazar.

Ama sert olsun ha,dağılsın götü..

kegel egzersizleri

Google playde bu egzersiz için yaratılmış, kegel cat isimli bi uygulama var. gün içinde aniden telefondan "miyuv!" diye bi ses duyuyorsunuz. Kegel kediniz size spor zamanı geldi diyor. Uygulamayı açıyorsunuz. Arkada hafif sinir bozucu ama komik ve hızlı tempolu bir müzik, ekranda da kaslarınızı kasıp bırakmanız için gereken süreyi gösteren görsel bişeyler bi de kedi var.aynı kedi kasılıp gevşeme temposuna göre "miyuv"luyor. Bu da uygulamayı kediye mahana indirmek için bir sebep oluyor.

sözlükte erkek aranıyor duyuruları

Saçımın teli için arkadan verecek erkek aranıyor. Yoksa koklatmam bile.

müslüman bayanlardan tesettür manifestosu

"islam bu toplumu ileriye götürmek içindir." dedi ya la...