bugün

entry'ler (16)

türk ölçü birimleri

bir ölçü birimi olarak (bkz: eşek)

din

olmazsa olmazlarımın başında gelir. secdeye kapanıp dua etmenin verdiği iç huzuru şu ana kadar hiç bir şey vermedi bana.

tek başına bara giden kız

eğlenmek istiyordur.

monotonlaşan ilişkiyi canlandırmak

canlandırmak için uğraşmamak lazım. monotonlaşmışsa zaten bitmiştir. bir ilişkimi sırf bu monotonluk için bitirmiştim. şimdi herhangi bir ilişkim yok ve çok rahatım. bir erkek olarak hemcinslerime öneririm.

evde köpek beslemek

şu anda yapmış olduğum şeydir. ev arkadaşımı zor da olsa ikna ettim ve bir adet yavru golden edindim bir alt komşumuzdan. hem onun yükü hafifledi hem de yıllar sonra bir köpeğim oldu.

yakışıklı erkek

yakışıklı olduğumu söylüyordu eski kız arkadaşım. onun yalancısıyım valla.

fakirlik

yanında içecek ne istersiniz sorusuna sadece su demek.

otobüsten nefret etme sebepleri

vıcık vıcık bir ortam olması, milletin ter kokusunu çekmenizdir. tabi bir de yer bulamama olayı var. 45 dakika değişik ter kokularıyla birlikte ayakta gitmek nedir bilir misiniz?

hoşlanılan kızın yanında bir erkek görmek

oracıkta yıkılmanıza sebep olabilir. bir de yanındaki eleman tipsizse, kazığa otursan canın daha az yanar yemin ederim. hayır denedim biliyorum ondan söylüyorum. hemen ciddiye almayın tabii ki de şaka. ama siz gene de evde denemeyin.

uyuz olunan sesler

kapı gıcırtısı. söylerken bile dişlerim bir tuhaf oluyor.

bacak kaslarını göstermek için tayt giyen erkek

gizli gay olabilir. şaka şaka ne gayi bildiğin vurduran tiplerdendir.

tayt giyen kızlar

oldukça itici olan kızlardır. bunların bir de şişman versiyonu vardır ki hiç anlatmayayım. gördükçe insanın midesi bulanır.

ilk cinsel ilişkiyi evlenince yaşama zavallılığı

acınılasıdır. yazıktır. bunu söyleyenin muhtemelen daha önce sevgilisi olmamıştır ve bu yalanı söylüyordur. tamam anladık sevgilin olmadı bari şu yalandan vazgeç. harbiden belli oluyor yalan olduğu. yaşayamadım daha önce cinsellik mecburen evlenince yaşayacağım de doğruyu söyle en azından.

onbirinci neslin seviyesini yükseltenler derneği

katılmak istediğim dernektir. beni de yazın efendim oraya. parası neyse veririz.

en çok korkulan hayvan

hamam böceği. irrite olurum tiksinirim. o ne tipsiz bir hayvandır.

sözlük yazarlarını en son öpen kişi

ev arkadaşımdır. bir erkek, arkadaşı da olsa başka bir erkeği her gün öper mi? gay misin nesin arkadaş