bugün

içınizden belkide kardeşidir, kuzenidır veya yiğenidir diye düşünmeye başlarsınız.
normaldir.
(bkz: sevgilisi olan kız ahlaktan yoksun bir kevaşedir)
(bkz: sevgilisi olan kız fahişedir)
hoşlanılan kızın hoşlanan erkekten hoşlanmama durumunu ortaya koyabilir.
karın ağrısı başlatır.
kafadaki sinsi planlar bölümü aktifleşmeye başlar.
insana çok pis koyan bir durumdur.
önyargılı olmamak gerekir. akrabası ya da arkadaşı olabilir.
kız kesin onunla çıkyordur. ahahaha yazık size evet.
eski sevgilinin yanında erkek görmekten iyidir. (klasik ama olsun).
sürekli intihar edip bi türlü ölemeyen insanla aynı psikolojiyi yaşatır.
Gerekli stratejinin derhal kurulup hayata geçirlemesinin gerekliliğidir.
hoşlanılan kızın hormonal olarak sağlıklı olduğunun işaretidir. *
moral bozar, mod düşürür.
oracıkta yıkılmanıza sebep olabilir. bir de yanındaki eleman tipsizse, kazığa otursan canın daha az yanar yemin ederim. hayır denedim biliyorum ondan söylüyorum. hemen ciddiye almayın tabii ki de şaka. ama siz gene de evde denemeyin.
Belki kardesidir hemen kotuye yormamak lazim.
Yemek yerken içinden böcek çıkması gibim bişey bu. Mide meselesi, yemek güzelse israf olmasın çıkar böceği ez yemeğe devam et. Yada açlıktan öl onur gurur meselesi.
Kıskanmaya yol açar. O değilde neden kızdan hoşlanıyorum?
aynı arkadaş ortamıysa büyük sıkıntıdır.
şampiyonlar ligi finalinde penaltı kaçıran oyuncu gibi
taşşaklara değen topun etkisi gibi bir etki olur daha sonra dersin boşver daha güzelini bulursun
edit:bulamadı.
başınızdan kaynar sular dökülür. sonrasında nasıl olur bilinmez sizin de yanınızda bir kız olur. bu sefer o kızı sizin yanınızda gören biri de sizin yaşadıklarınız yaşar. bu döngü alır başını gider. ta ki, sizin hoşlandığınız kızın yanındaki erkeğin, yanındaki kızdan daha fazla hoşlandığı kızın yanında başka bir erkeği görene kadar.
derin bir boşluğa sürükler insanı fakat hoşlanılan kızın bir yerlerde gülüp eğlendiğini, en azından nefes aldığını bilmek bile mutluluk vericidir.
sadece gözünün önüne getirmek bile can yakarken gerçekleşmesini kesinlikle istemediğim, kimse için de istemeyeceğim bir olaydır.
artik hoslanmamanizin zamani gelmistir.