bugün

çok büyük aşk yaşayarak başlayan ilişkinin,heyecanının kalmamasıdır.
“bugün buluşmasak daha iyi olur” ya da “off biraz gitse de evde kafamı dinlesem” tarzında cümleler geçmeye başlar.
peki ilişkinin heyecanı bittiyse ne yapılmalı?

bunun nasıl yapılacağını da en iyi çiftlerin kendisi bilir. çünkü onlar birbirini tanıyordur ve ne tür şeylerden hoşlanacağını çok iyi bilir. çeşitli sürprizler ilk akla gelen çözümlerden biridir. ilişkide olduğunuz kişiye yapacağınız küçük jestler, sürprizler hemen etkisini gösterecek ve ilişkinizde heyecan yeniden başlayacaktır. onu şaşırtmak, uzun süredir yapmadığınız bir şeyi yapmak, ilk adım için çok önemlidir.
(bkz: ilişki çıkmazı)
(bkz: ona küçük süprizler yap)
monotonlaşan ilişkiden hayır gelmeyeceği göz önüne alınırsa canlandırmak önemsizdir. eninde sonunda bitecektir. *
(bkz: fantazi)
üçüncü bir kişi yeteri kadar canlandırabilir.
daha da monotonlaştırabilir, çoğu zaman sıkıcıdır.
düzeltim canlandır tuşuna basmak yeterlidir. ben sözlükte böyle yapıyorum.
- sevgilim o ne
+ 1 şişe adrenalin ve bolca pıhtılaşmayı önleyen plazma
- yaniii ?
+ ilişkimizi canlandıracağım, buna benzer deney 1930'larda hayvanlar üzerinde yapılmıştı.
-- eeeee
+ bak heyecanlandın hayatım, heyecandan çift çizgi atmışsın.
- konumuza gelirsekkkk ?
+ haa onu diyordum, sonra o deney hayvanları ölmüşler.
seks pozisyonu yelpazesine jokey pozisyonu ve doggy style'ı ekleyerek başlar, kanepede ve mutfak masasında sevişerek istikrar sürdürülür, sonra ne olur allah bilir.
küçük sırlar vermektir.
ufak bir seyahat ilişkinin süresini uzatabilir ancak monotonluğu sadece erteleyecektir.
Daha az görüşsek mesela, eve gitsem bilgisayarda yarım kalmış oyunumu oynasam. akşam çıkıp 2 takılsam. gelsem bi sana hesap vermeden açsam o filmi alsam birayı doritosu yatakta döke saça yesem, sonra filmden etkilenip zayıflıcam ulan moduna girsem iki şınav çeksem zıbarıp yatsam saatlerce. Elim her sigara pakedine gittiğinde o bakışına maruz kalmasam, telde konuşcak bişiyin olmamasına rağmen inatla susman ve ben tamam ozaman görüşürüz dediğimde tribe bağlamsan inan ben acayip canlancam. Ya sen?
Birlikte adrenalini yükseltecek sporlara katılmak. (kaynak : isviçreli bilimadamları)
için. sarhoş olun. sevişin. bak geçti.
taraflara eletrik verilmelidir. o zaman ilişki karadeniz hamsisi gibi canlanıverir.
hiç bir yöntemi olmayan durumdur. monoton hale geldiyse bir kere yaptığınız her hareket söylediğiniz her söz karşı taraftakine batar. son çırpınışlar olur canladırmaya çalışmak.
sevgi ve saygı üzerine değil de hormon ve görsel hayranlıklara göre kurulmuş ilişkilerde görülen bir sıkıntıyı ortadan kaldırmaya çalışma eylemi.

edit: ekleme, boşuna uğraşmayın, kalkmaz. *
neye değer veriliceğini bilmek lazım .mesela sex shop a gidip ürün bakmak bir yazar için en manalı ,en kurtuluş dolu yol olabilir.Deneye deneye neye değer verileceği cıkar ortaya.
Tek çaresi sürekli olarak yeni şeyler yaşamaktır. Monotonlaşan ilişkilerin başlıca sebebi kadınların "tüketici" yapısından kaynaklanır. Yeni bir şey yaşatmaz, o küçük sürprizleri yapmazsanız sıkılırlar sizden.
canlandırmak için uğraşmamak lazım. monotonlaşmışsa zaten bitmiştir. bir ilişkimi sırf bu monotonluk için bitirmiştim. şimdi herhangi bir ilişkim yok ve çok rahatım. bir erkek olarak hemcinslerime öneririm.
- aa bu nee ?
+ ilham penisi
- ne işe yarıyor ki ?
+ okşayınca ilham geliyor hayatım
Yurt dışındaki çiftlerin ilişkiyi canlandırmak için denediği yöntem ilişkiye anlaşmalı olarak ara verip yeni kişilerle tanışmak. Ancak ilişkiye kaldığı yerden devam eden çiftlerin oranı nedir bilemiyorum.
görsel