entry'ler (150)

kafuka

kalıtelı yazar hos gelmıs.

peçete burunda battaniyeye sarılıp oturmak

(bkz: grip)

benjamin

button .

üniversiteye giden kızın asıl amacı

(bkz: diploma)

google amca

google amca her seyi bilir.

bir hitap şekli olarak dayı

--spoiler--
akıl hocası makyavel'in bir köprüyü geçişi sırasında, karşısına birdenbire çıkan ayıyı, annesinin erkek kardeşi sıfatıyla selamlaması gibi..
--spoiler--
(bkz: tutunamayanlar)

sözlük yazarlarının itirafları

hijyen reklamlarinin cogunda mikop'u okan bayulgen'in seslendirdirdigini farkettigim an. iste o an, okani saclarini kestirmis kepce kulaklari ortaya cikmis halde bi lavabonun icinde dolasirken hayal ediyorum.engel olamiyorum sozluk

tutunamayanlar

beni hemen anlamalısın,çünkü ben kitap değilim,çünkü ben öldükten sonra beni kimse okuyamaz ,yaşarken anlaşılmaya mecburumben van gogh'un resmi değilim müzeye koyamazsınız,beni tanımalısınız ki benden bahsedin,çocuklarınıza beni örnek gösterin,herkes zengin olmak yerine hikmet olmak istesin,ah bir hikmetim olsaydı desin,benim ana çizgilerimi öğrenin,sonra 2000 modeli bir çamurlukları büyük arkası şöyle büyük bir hikmet yaparsınız kendinize.....

en samimiyetsiz hitap şekli

canim insanlar

sevemiyorumlarımlatıraklaştırmaktansa

senisevmiyorsevseydiler aklimdaki viziltilar kafamdaki deliler birbirini su birikintisine atan deliler.donup dolasip geri gelen senisevmiyorsevseydiler

kamerayı görünce ağlayan hacı

-bak sacimi yesile boyadim (bkz: cennet yeşili)

tuvalet kağıdı

dolar seklinde satilanini gordum (bkz: gecen yine kicimi dolarla siliyorum)
(bkz: bizde para bok)

sözlük yazarlarının itirafları

elele tutusup ellerinnin resmini facede profil yapan insanlar..yapmayin etmeyin elleriniz cok cirkin * * *

kahvenin yanında su getirilmesinin nedenleri

osmanlidan kalma bir adet imis. kahvenin yaninda su ikram edilir gelen misafir eger acsa suyu toksa kahveyi alirmis ve boyle kibarca misafiri nasil agirlayacagini anlarmis ev sahibi.

türkiye deki tezgahtar profili

luks olmayan ortalama bir dukkana girdiginizde daha samimi karsilanirsiniz hatta sizde triplere girmez denediginiz kiyafeti katlamasina filan kibarca yardimci olabilirsiniz gel gelelimki buyuk ve kazikci mekanlarda tezgahtar gidip onun agzina sicasiniz ister havali ve kibirli gorunmuyorsaniz o sizi bakislariyla yer bitirir ya da gelip ilgilenme zahmetinde bulunmaz sanki babasinin dukkanidir bir afra bir tafra (bkz: gotu kalkik tazhagtar) (bkz: zorla agzina mi sicalim)

sözlük yazarlarının hayalleri

atanmis-mutlu-maasli.

imamın 14 yaşındaki kıza tecavüz etmesi

kesin imamdir bunu yapan
(bkz: haydi ateistler buraya)

rüya içinde rüya gördüğünün farkına varmak

ruyada uyanmaya calismak, ruyada ruyadan uyanmak ve tuvalete gitmek tam koyururken gercekten uyanmak, kaca kaca tuvalete gitmek (bkz: gulmeyin lan) huheheheh

sözlük yazarlarının makyajsız halleri

sözlükteki erkek yazarların herzamanki halleridir. *

facebook ta profile çizgi film karakterleri koymak

iki dakika once bir seyi savunan canim insanlar iki dakika sonra baska bir (sözde) gercege tapiyor.ulan cocuk istismari yapan adam resmine zaten oyle seyler koyuyordur.* simdi herkeste cizgifilm kahramani var, ne yani tehlike altinda miyiz (bkz: pohehehe) asil bu istismarcilarin coluga cocuga ulasmasini güçleştirmiyor muyuz.koyun musunuz kardesim her dakika fikirleriniz degisiyo.yakismiyor size canim insanlar.