bugün

entry'ler (18)

delirten yaşlı söylemleri

ödevini yaptın mı çocuğum..

hazırlan tayyip lübnan a gidiyoruz

tayyip erdoğan a bir şekilde söylendiğinde ananızı da alın gidin demesi kesin olan şey

pantolonun içine iç don giymek

kışın kaba eti dondurup hasta olmaya tercih edilebilen durum.***

deniz akkaya

bir estetik operasyon harikası hatun.gözlerinden başka her tarafı yapılmıştır diye tahmin etmekteyim.

göbek bağlamak

bilgisayarın başından kalkama durumu sonucu oluşan löpür löpür bir göbeğe sahip olma durumu.

chp tarihinde çeşme bile açmamıştır

çeşme açmaktan çok daha mühim bir şey olan devletin temellerini atmakla meşguldur belki kardeş diye cevap verilesi zıvırtı.

sevdiğini söyleyememek

insanı gece uyutturmayan alık alık tavanı seyretmeye zorlayan şeydir bu.ya beni kardeşi,abisi olarak düşünüyorsa diye gereksiz kuruntular yapar.sadece kendi inanır..

kameranın önüne atlayan tipler

saçmalığın daniskasını, yüzsüzlüğün en alasını yapan, görmemişliğin kitabını yazabilecek,şöhret merakından yanıp tutuşan tipler

bir gun beni arzularsan

şarkının ortalarındaki iniş çıkışlarına bittiğim gecenin bir vakti izlenildiğinde feci uyandırma etkisine sahip * güzelim şarkı.

tekerlek üstünde seyahat etmek

oturulan yerin uyuşmasına neden olan durum.* *

aşka ayıracak zamanım yok

'bana kimse bakmıyor', 'kazulet gibi karıyım ya da adamım' diyemeyenlerin sığındığı cümle.

hesap makinesi

sınavlarda yasak olmasına rağmen öğretmene olan gıcıklıktan dolayı sınava onunla girilen ve nedense öğretmenin sınav kağıdını alma ihtimalini göz önünde bulundurulamadığı için okkalı bir ceza alınmasına sebep olandır

sıra arkadaşı

bazı kıskançlıklar yüzünden canını yakıp kendinize küstürdüğünüzde, insanın canını kat be kat daha çok acıtandır aslında bu kişi.o kadar paylaşılmışlıkları nasıl da heba ettim ulan diye insan kendine kızar.yukarıda yazılanlar gibi bu arkadaşlığın mazide kalmasını istemeyen kişi bir umut barışmaya çalışır ama geçit verilmez.

beklenmeyen etki

yan etkileri olan bir ilaç içildiğinde * baş dönmesi,kusma,titreme gb kötü olaylar görülmesidir.

yalnizliktan keyif almak

keyif almak zorunda bırakılmaktır.yanınızda çok konuşan bir arkadaşınınz varsa ve konuşmalarda bütün hakimiyet onun elindeyse yalnızlığı sevmek iyidir.

kokan insan

haftada bir banyo yapan sudan nefret eden kişidir.belki suya karşı bir fobisi de olabilir.belli olmaz.

çalışınca da olmuyor

genelde aileye söylendiğinde pek inanılmadığı için insanın gururunu kırmaya vesile olan söz.

dershane

öss de dereceye girmiş öğrencileri maymun eden amaçları sadece öğrenci velisinden nasıl para yolarım olan bir çeşit kurum.