bugün

11. Nesil yazar eylemi. Hemen de doldururlar oralari. Allah'in kekolari ahaha. *
Ergenlik sendromu .
Çok kro işsiz güçsüz insanlardır bunlar, gerçek hayatta bir bok olamadıkları için sözlükte yazar olmayı çok büyük bir halt sanar bu cahiller.
nonoşluktur. kişinin hayattaki en büyük başarısı uludağ sözlükte yazar olmaktır, vasıfsız elemandır.
sıradandır. ne var bunda amk, ben asıl ekşi sözlük yazarı, yazanlara kıl oluyorum. bi havalar falan amk 50 kişiyi takip ediyorlar bi de.
Bir de girdiği entrylerin linklerini paylaşanlar var aman diyim uzak durun.

edit: ne çokmuşsunUz be.*
Yazık. Sanırım hayattaki tek başarısı bu denyonun. Üstelik bununla böbürlenecek kadar da zavallı.
Gören de times gazetesinde köşe yazarı sanır. Bi havalar bi havalar. Muhtemelen zall bile böyle gururlu değildir.

Kurumlandığınız yer neresi biliyor musunuz? Sabahında yazarlık için başvurduğunuz, birkaç saat çaylak kalıp akşamında yazar olduğunuz bir mecra. Çok da şey yapmayın.
Aşağılayıcı olsa gerek.
Şahsen ben cv'me eklemeyi düşünüyordum.

Eklemeyeyim mi?
(bkz: morkurt)
Utanç verici.
Ben koluma dövme yaptırdım. Hatta sırtımda da "only uludağ girls can kiss me" yazıyor.
Bir nevi kendini desifre etmektir. Bu kutlu gorevi twitter alemine meze etmek kimsenin haddine degildir.*