bugün

entry'ler (24)

en iyi seks fantezisi

anal sekstir.

kaynak: götüm

türbanı çıkarmak

kafaya oksijen gitmesini sağlayan kadındır.

izmirli bakire kız

bu zamana kadar görmediğim kızdır.

izmirli bakire kız

18 yaşını geçtiyse imkansızdır.

sevdiğim kıza dokunamam diyen erkek bozuntusu

sen sikmezsen öyle bi sikerler ki, ağlayarak 31 çekersin hep.

gözlüklü kıza oral yaptırmak

gözlüğe boşalmayla sonuçlanacak durumdur.

travestiyle sevişmek

düzgün oral yapan kadın bulamayınca, alternatifleri denemektir.

erkeğe oral seks yapmayan kadın

erkeğe oral seks yaptırmayan kadınlardan biriyse prensip sahibi bir insan olduğu söylenebilir.

bir kadının azgınlık dönemi

hormonlarıyla ilgili olduğu için her kadına göre değişen dönemdir. kimisinin regl dönemi öncesi, kimisinin regl dönemi, kimisinin regl dönemi sonrası, kimisinin her daim, kimisinin hiçbir zaman, kimisinin bir yaştan önce, kimisinin bir yaştan sonra, kimisinin sarhoşken, kimisinin ayıkken, kimisinin tatildeyken, kimisinin evdeyken, kimisinin bunui okuduktan sonra, kimisinin....

hukuk okuyan kız iticiliği

bana göre hukuk okuyan kişi ,istisnasız hepsi egoisttir. büyük bir çoğunluğu ise aşağılık komplekslidir. daha 18 yaşında çocuksun 1.sınıftasın ''ben bir hukukçu olarak'' diye cümleye başlamak nedir ? bu kızlarımızın tamamı twitter'ında, instagram'ında ''hukuk'' okuduğunu yazar.bu gözler 1.sınıf hukuk okuyan kızın adının başına ''av.'' eklediğini bile gördü, hatta bazıları gözünüze sokar. dünya'nın en iyi yerinde dünya'nın en iyi işini yapacaklarını sanıyorlar sanırım. çok enteresan bi şekilde tıpçılar da, diş hekimi okuyanlarda veya diğerlerinde böyle bi durum yok..sınıftaki artistliği, eğer aklı başında biriyse 4.sınıfta sona erer. stajda ofisboy olarak çalışır, sağa-sola evrak falan götürür, fotokopi falan çekmeye gönderilir, mesleğin ilk yıllarında ise zaten başını kaldıramaz işten güçten..

bunun istisnası ise babadan zengin, belirli bir yıl boyunca okula yatırdığı para karşılığında diploma alanlardır. erkek/kadın zaten kasmadan mezun olunca stajda da mesleğin ilk yıllarında da havasından geçilmiyor. sanırsın adam kırk yıllık avukat-hukukçu, halbuki baksan babasının parası olmasa değil fakülteyi bitirmek önünden bile geçemez.

geçenlerde ikinci sınıf hukuk okuyan kızımızın da bulunduğu bir ortamda işçi - işverenle ilgili bir olay hakkında muhabbet açıldı. "ya ben bir hukukçu gözüyle bakarak söylüyorum" diye başladı lafa. lan ne hukukçu gözü? daha genel bilgileri almaya yeni başlamışsın, hak düşürücü süre ile zaman aşımı arasındaki farkı bilmiyorsun gelmiş iş hukukuyla ilgili ahkam kesiyorsun.

zaten bunların yapacağı savunma ''müvekkilim öyle birisi değil hakim bey'' aferin. çok güzel..

anal seks daha zevklidir

aynı zamanda oral sekste zevklidir.

kaynak: dilim

sevgilinin kondom kullanmayalım demesi

karakter sınırı malum. ''sevgilinin artık kondom kullanmayalım zevk almıyorum demesi''

-kafamı karıştıran durumdur. aids falan mı oldu, bana mı bulaştıracak diye sorgulamaya itmiştir.

senden hoşlanıyorum ama sevgilim var diyen kız

10 dakika önce aldığım mesaj. -daha cevap vermedim. ne demek istedi acaba.

fatih terim

fatih terim hayranı bir galatasaraylı olarak bugün serdar aziz kararı sonrası gözümde bitmiş teknik direktördür.

şimdi çıkıp bana galatasaray menfaatlerine göre karar verdim falan deyip hamaset yapmasın boşuna, 4.5 milyon euro yatırım yaptığın türkiye’nin 1 numaralı yerli stoperine siktir çekiyorsan sen sadece kendini düşüyorsun kimseyi kandırma!
kendi egoların yüzünden takım bu mali tabloda bir transfer daha yapmak zorunda kalacak, sırf senin bu bitmeyen kavgaların, anlaşmazlıkların yüzünden!

3 ocak 2019 dolar kuru

amme hizmeti olarak teknik bilgisini vereyim efendim;

edindiğimiz bilgiye göre dow vadelide kapanış sonrası satış geldi özellikle apple %8 kayıp yaşadı , bu durumda oluşan zarar nedeni ile yatırım fonu zararı hedge yapmak için tl varlığını açığa sattı. aynı anda japon yeni değer kazandı aud dolarida dalgalandi, bizim para birimi kırılgan olduğu için bu hedge isleminde en çok kırılganlığı ve zararı biz gördük. daha detaylı bilgileri zaten yarın öbür gün sizde öğrenirsiniz.

gülriz sururi

eş dost akraba periyodik bir araya gelip rahatça goygoy yapabilsin, arada gözüne tabut çarparsa vah vah iyi bilirdik rahmetliyi diyip sonra yeniden hunharca dedikoduya dönebilsin, yetmedi bir de eve gidip tıka basa karın doyurup arada bir cenaze sahibine "ah canım ya pek de sağlıklıydı geçen ay" diye yalandan duyar kasıp sonra mutfağa koşup ağzından irmik helvası veya su böreği saçarak "gençler çay kalmadı mı yeaaa" diye kötü kedi şero gibi boğaz derdine düşenleri buluşturmak için cenaze olacağına, sokarım öyle işe, cenaze menaze olmasın diyerek alnından öpülesi şıklıkta bir hareket yaparak veda etmiştir. aynı vasiyeti ilham alarak ben de cenaze menaze asla istemediğime karar verdim. yakın ailemiz ve arkadaşlarımız zaten öldüğümüzden haberdar olur herhalde bir zahmet. onlar da öyle bir günde goygoy yapmayacak kadar yakınlarımızdır. onlar bilse yeter. varsın toprağımızı belediye görevlileri döksün. varsın cenaze namazımızı iki kişi kılsın. ne fark eder ki? neyi değiştirir veya geri getirir ki? şov bizınıssa gerek yok.

bu yolda bana ışık saçtığı için kendisine geç kalmış şükranlarımı sunar, rahmet dilerim. sen nasıl bir kraliçeymişsin... diyecek bir şey yok. gidene ne diyebilirsin ki..

1 ocak 2019 suriyelilerin hunharca eğlenmesi

bizimkiler orda burda eğleniyor ne var bunda yazanlar ,yurtdisinda esek gibi çalısarak, didinerek, amele gibi sömürülmek ile kendi ülkesini rahatı bozulmasın diye terkedip türkiyede bir asalak olarak yaşamak arasındakı farkı anlamaktan acizler. türkiyede bircok sehir suriyeli arap hanzoları tarafından isgal altındadır. zenginlerinden fakirlerine kadar eğitimsiz olan bu davarolar görgüsüzlüklerini her alanda yerken, icerken, eğlenirken ve alışveriş yaparken sergilerler. ekonomik kriz icinde olan, toprağı ve evi olanların mallarin hergün değer kaybettiği, olmayanların ise artik mal mülk sahibi olmasının hayal olduğu türkiyede gençler artık korkudan evlenemiyor ve gelecek endişesi yaşamaktan rahat uyku uyuyamıyor. türkiyede pahalı restaurantlarda, avmlerde ve mağazalarda görgüsüz araplar cirit atarken yeni yapılan daireleri bile almaya türkün gücü yetmezken ihtiyaci olanlarin evini arsasını araplar alıyor. öyle bir ülke ki 250 bin dolara vatandaslık satıyor.250 bin liraya vatandaşı olabileceğiniz bir ülke var mı dünyada?türkiyenin geldiği nokta budur. allah herkesinin sonunu hayır etsin.

hayat felsefesi yapılacak en güzel söz

bir insana aynı hatayı yapacak üç şans verme.
ilki yanlıştır, ikincisi hatadır, üçüncüsü ise alışkanlıktır.
zira seni nereden yaralayacağını çok iyi bilirler ve oradan vururlar.

torrent

netflix gibi bir kaç platform yüzünden son zamanlarda geri plana düşmüştü. ancak piyasa giren girecek olan disney, facebook, amazon, apple falan derken insanlar 10 platforma para vermek yerine yine kendisine dönecektir. herşey eskir p2p eskimez.

cem yılmaz

eskiden komiklik yapardı severdik sayardık ama adam cidden büyük paralar kaldırmasına rağmen çok cimriymiş usta.

5 lira için ne taklalar atmaya başladı hayretle izliyorum.

espri üretemiyor artık yeni bir şey yok, yaşlanıyor filan sektörde rakipsiz olduğunu düşünüyor ve yeni komikli tiplerin çıkmasından son derece rahatsız olur, onu belli etmeye başladı.
zamanında cd'lerini ttnet'in sattığı bir adam bu. sineğin yağını hesaplıyor ve çok çakal. 10 tl'ye mısır + film satacakmış. hadi oradan. rakibi yok ettikten sonra yine "çıkarır" twitter'dan çıkardığı gibi.

ortamlarda sinema izleyicisini düşünüyorum dersin kim bilecek?