entry'ler (45)

bir kereden fazla seyredilesi filmler

the notebook ve uc idiot ben izliyorum sahsen..

hazır cevaplar

süleyman demirel'in verdiği bütün cevaplar:D
1-keraneleri kapatalımda....
2-yollar yürümekle aşınmaz..
3-petrol var dı da biz mi içtik..
4-gazeteci süleyman demirel'e siyaset sahnesinden ayrılırken verdıği basın toplantısında sorar
gazeteci:efendim sorulan bütün sorulara soru ile karşılık veriyorsunuz bunun nedeni nedir?
demirel:bu ne biçim soru :D

tarihe gecen hazır cevaplar

hakan taşıyan'ın kendisini arabeskin peygamberi ilan etmesinin ardından müslüm gürses'den yorum istenir
gazeteci:efendim hakan taşıyan kendisini arabeskin peygamberi ilan etmiş.
müslüm gürses:ııı ııı ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum...

unutulmaz tezahuratlar

çaresiz kalmışım tek başıma hiç umut kalmadı bu dünyada ölmeyi düşündüğüm o anda sen geldinnn aklımaa vaz geçtimm ölmekte neyin nesi kanaryaaa hayatın ta kendisi kalpteki fenerbahçe sevgisi yaşatırrr bizleriii...

hakan günday ı dünyanın en iyi yazarı ilan etmek

dünyanın en iyisi olmasa da günümüzün okunabilir genç yazarlarındandır..

hakan günday ın vasat bir yazar olması

hakan günday'a vasat diyen zaattan iyi yazar isimleri bekliyoruz..

günü en iyi anlatan şarkı

yağmurrrr sende vurup durma su camaaaa..

hıncal uluç

eleştireceği kişiye arkadaşım kardeşim abim ablam diye hitab ederek söze başlayan ve ardından nsan kardeşine bunu yapar mı be bilader dedirten muhasır kişilik...

avea dan 80 kuruşa 100 dakika

avea harbi tarifesidir.6363 e HARBi yazıp göndererek tarifeye geçebilirsiniz.hergün siz tekrar tekrar başvurmanıza gerek kalmadan hattınızdan 80 kuruş kesen ve gün içinde avealılara 100dakika konuşma hakkı veren tarifedir.detaylar için; http://www.avea.com.tr/tr...urasiz/harbi_tarife.shtml

mecburiyet caddesi

80 bin kişilik burdurda herkesin kesin en az 5 6 tanıdığıyla karşılaştığı şirin cadde..

burdur

başından sonuna kadar tek bir caddeden gidebileceğiniz nadir şehirlerdendir.(mecburiyet caddesi)

utanmadan dershaneye türbanlı gelen kız

millete neyinin battığı bilinmeyen, dinini yaşamaya çalışan, kuvvetle muhtemel eğitim hakkı gasp edilmiş ve daha sonra eğitimden uzaklaştırılarak sıradan vatandaş olmaya mahkum olmuş bir kız modelidir...

kendi görüşlerini meşrulaştırma yolları

günümüzde sıkça görülen fakat kimsenin bir kulp takamadığı olaydır. peki nasıl yapılır? müslümanım diyip baş örtüsüne dil uzatarak, kendi yaptığı yolsuzlukları görmezden gelip milletin evine arabasına kafayı takarak, kendi ırkının yaptıklarını görmeden devamlı başka milletlerin yaptıklarını kendi ırkının başına kakarak, demokrat olarak görünüp karşı fikirdeki kişilerin düşüncelerini söylemelerine müsade etmeden onları aşşalamak meşrulaştırma işleminin günümüzde en çok karşımıza çıkan örnekleridir..

şu an seçim olsa

kemal kılıçdaroğlu tarih olur tayip'e cumhurbaşkanlığının yolu açılır büyük ihtimalle chp mhp ana muhalefet için kapışır değişen pek bişey olmaz yani..

unutulmaz film replikleri

feyzo: bak kardeş sakın diyim taksitle karı alma ben aldım, kaınço tavsiyesi sakın diyim taksitle karı alma:D..

her insanın oy hakkı olmamalıdır

sandıkta her insan eşittir, herkesin kendine has düşünceleri vardır, bunu söyleyen insanın ne demokrasiye ne de cmhuriyete inandığını söylemek güçtür..

başörtülüye sorulacak tek soru

kendi isteğinle takıp çıkaraileceğini, din ve vicdan özgürlüğün olduğunu biliyorsun değil mi kardeşim?!!

anne oğul diyalogları

annenin oğluna sigara içmeyi konduramaması bilmemezlikten gelmesi üzerine geçen bi diyalog:
anne:oğlum sigara kokuyorsun yoksa sigaraya mı başladın
oğul:yok annecim ne sigarası arkadaşlar içiyordu malum üstüne siniyor kokusu napayım
anne:elinde kokuyor yok yok kesin sigara içmissin sen
oğul:off anne ya enginin babası geldi bana verdi oda sigarayı işte sen güvenmiyor musun bana
anne:güveniyorum oğlumm, benim çoçuğum sigara içmez zaten
oğul:tabi annecim ya geçen cebimde bulduğun çakmağıda sünnet diye taşıyorum zaten ben para veripte kendimi zehirler miyim ya lütfen ama ..

baba oğul diyalogları

mayrikat:baba param bitti ya ay sonunu göremiyorum
baba:ne yaptın olum sen bizden habersiz ev koperatifine mi girdin..

recep ivedik

kara ambar kamyoncular derneğinin esaslı üyesi..