bugün

tevfik fikret tarafından yazılmıştır. (günümüz türkçesi)
saf ve duru... hani akşamki değişme, heyecan? mavi deniz, bir çocuk ruhu kadar unutkan, bir çocuk ruhu kadar şimdi aydınlık, lekesiz uyuyor.
ben, bütün bir gecelik kederlerimin coşkunluğuyla, o perişan hayalallerimle, şikayetçi ve dargın, karşıdan uykulu saflığını seyrediyorum.
yok, ey mavi deniz, senin masum ruhunu karanlıklar çöktüren bu bakış bulandırmasın.
ah, lakin ne zarar! ben bu kederli ve aciz gözlerle sana baktıkça teselli bulur, aldanırım; mavi bir göz kalbimin elemine ağlar sanırım.
(#14227477) başbacan yazar. "yalan o paçavra gazetesi o" *

(#14227713) kendini övdü sonra sonunda ayar amaçlı taşaklıyım dedi. *
iki kelimesinden biri vasat olan vasat yazar.
Kendi kendini "kaliteli" olarak tanımlayan bi garip yazar.

(bkz: bir yaşıma daha girdim)

Bunun değerlendirmesini izin verirsen sözlükteki diğer yazarlar yapsın.
--spoiler--
(bkz: #14227502) mehmet ali birand'ın muhabir kızları gibi bir vasat yazar.

besmelenin sırası mı birader dedirten vasat topçudur.

hassas paketleri çuvala dolduran özensiz elemanlara sahip vasat kazıkçı firma

sözcü'den bile daha fazla sallayabilen milliyetçi ergenlerin gazını almakla görevli vasat gaste

yeniçağ adlı vasat palavracı gazetenin kaynak gösterildiği beyanat

muhalif olmaktan başka suçunun olmadığı iddia edilen vasat köşe yazarı

3-1'lik maçta kafasıyla attığı golün tadının vasat fenerlilerin damağında kaldığını gösteren transfer olayı. hani bunlar kendilerine gol atanı alıyorlar ya hemen, alışkanlık işte küçük melo'yu da alırlar.

akasya durağı adlı vasat dizide ergenlerin eğlencesi olan şaklaban bir tipin postalanması olayı. keşke ama nerdee, araştırmadan bu adamı alıp kabul edecek bir sinema sektörü tanımıyorum.

güvenlik olaylarını birbirine karıştırmakta beis görmeyen vasat taraftarların "böhüü ceza isterük" nidalarıyla karşıladığı olay
--spoiler--

yukarıdaki yazıların hepsinin sahibi olan yazardır. muhtemelen anlaşılan kelime haznesi problemli. yaklaşık üç yazıdan birinde değerlendirme yapmak için sadece vasat kelimesini kullanmış. bir de kendini kaliteli yazar olarak nitelendirmiş ki gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

not: yukarda bahsi geçen yazılar sadece 3 sayfadan derlenmiştir.
bölücülerden oluşan; terörizme karşı olan herkese "pis faşikler" diyerek hücuma kalkan ekibin gözde üyesi.
kendisini yazar zanneden gereksizlerden.
#14232795 entry si ile gel beni eksile bulmaca katili sana çok ihtiyacım var demiştir, ve ben anında yetmişimdir. *
(#14258050) ölümünün ertesi günü rauf denktaş gibi bir adama bu entry yazabilmiştir.
adama sormazlarmı, senin babanın tek vizyonu, tek ürünü sensen vay o babanın haline.
müslüman desem, benzemiyor, ateist desem, ona da benzemiyor.
tanım: f.ürek in çükü gibi bir yazar, ne kendisine faydası var ne de başkasına.
(bkz: vasat ile tepegöz)
sözlükte tesadüfen gördüğüm, paylaşılan entrylerini görmek için bakıldığında "böyle bir entry sözlükte yok" yazan yazar.
gereksiz yazardır...
hicbir entrysi eksilenemeyecek derecede guzel, ince mizah anlayisi gulduren ve sozluge renk katan sahane yazar.
sağa sola küfürlerle saldıran, ağır kürt ırkçısı.
pkk propagandası anlamına gelecek yazıları ilgili mercilere şikayet edilen yazar.
(#14232795) birilerine laf atmaya çalışırken ne kadar akıl fakiri olduğunu beyan eden über troll.
galatasaray berabere kalınca sevinen fenerli
Şöyle bir başlık açmış olup ota boka bu bakınızı veren yazar..

Buraya kopyalayayım dedim, unutur munutur, yazacak bir şeyi olmaz mazallah..
etrafa başlık pislemeyi becerebilen yazar. tebrik.
(#14345005)
karması çok şey anlatan yazar.
komiktir.
bildiğin komik.
buna galatasaraylı demeye dilim varmıyor amk.
galatasaray taraftarlığının bi şerefi olmalı, bunda o yok yazık amk.
"bu yazarı bir saat içinde altıdan fazla eksi oylama" uyarısı sözlük tarafından tarafıma verilmiş yazar.
zaman ne çabuk geçiyor. *
adam saniyede bir fener aleyhine entry giriyor, kimse birşey demiyor, biz eksi oylayınca uyarılıyoruz. oh ne güzel dünya be.
şaka bir yana, artık fenerbahçe kompleksi'ni aşmasını dilediğim yazardır.
Gereksiz kelimesi bile onun için az kalan yazardır. Üstüne gidilmemesi gerekir.
(#14353070) ile yarmistir aksam aksam.*
nickinde anlatım bozukluğu var kanımca. *