bugün

mhp li cihan paçacı nın iddiası. bahçeli; başbakan recep tayyip erdoğan'ın mırıldanmalarını dudak okuma yöntemi ile deşifre etmiş. *
--spoiler--
"Genel Başkanımız, o görüşmeleri izlerken başbakanın mırıldandığını tespit etti. Ne mırıldandığını öğrenmek için dudak okuyuculara görüntüyü gönderdi. Orada bariz ifadeler, küfürler olduğu tespit edildi. Genel Başkanımız hukukçulara inceletiyor. Gelecek neticeye göre ciddi davalar açmaya hazırlanıyoruz."
--spoiler--

dudak okutup dava açacakmış. hey allahım ne aklıevveller var!

sen türkiye'nin başbakanına bölücü, pkklı dersen, adam ana avrat sövmediyse şükret. zira çok sövenin var boğazı yırtık bahçeli!
videosu da bu linkte:

http://www.internethaber....news_detail.php?id=218062
BAŞBAKANIN GÖRÜNTÜLERDE BiR ŞEY ANLAŞILMAYAN DUDAK HAREKETLERiNE MHP LiLERiN YORUMUDUR.
bi üst versiyonu için adam bana içinden küfür etti. güzel baba o zaman nabıyoruz varsa görüntüler elimize hemen uzman bir iç okutucuya gidiyoruz ve iddaamızı ispat ediyoruz. içini okuttum çok fena küfür etmiş... bu ne lan böle milletin canı sıkılmış oyun oynuyolar mına koyim...

dudak okuyucu ne lan?
dudak okuyucu denmez ona dudak okuma uzmanı denir. gizli servis ajansları dudak okuma işini iyi bilir. bu arada ben de okurum. nasıl? diye de sorma. meslek sırrı. *
(bkz: al birini vur ötekine)
(bkz: telefonu kapatmak için no yerine yes tuşuna bas)an önder sav'ın dinleniyorum paronoyasına benzeyen bir saptamadır.
bahçeli: seni yakalıcam olum
rte: indir lan o eli
bahçeli: lan mı
rte: lamını *mını hamını başlatma s... s....
bir dudak okuyucu *olarak benim gördüğüme göre başbakanın bahçeliye söylediği söz şudur;

-gerizekalı ya!

zaten hakareti nimet çubukçuya doğru dönüp söylediği için ana avrat sövmesi sözkonusu olamaz haliyle.