bugün

entry'ler (13)

hatasını kabul edip özür dileyen insan

Adam gibi adam.

the legend of the blue sea

2016 yapımı dizi. Bir deniz kızının insana olan aşkını kaleme alan efsane bir dizi. Eğer gözyaşlarınız inci oluyorsa gözyaşlarınızın kıymetini bilin swh.

bizim hikaye

Hazal kaya , Burak deniz , Reha özcan gibi iyi oyuncu kadrosu olan zannımca kıvamında olan dizi.

bir genç kızın gizli defteri

ergenlikten çıkışta son kapı : bir genç kızın gizli defteri . ipek ongun ' un ergenlikten başlayıp yetişkinliğe kadar götürdüğü zamanın da eğlenceli mi eğlenceli bir roman benim için .

şeker portakalı

"Aydın Emeç in ,güzel Türkçesiyle dilimize armağan ettiği şeker portakalı" okumanızı tavsiye edeceğim bir kitap.

haydar ergülen

Gözlerimizi uzaklıklar değil ki yalnız göze alamadığımız yakınlıklarda acıtır ve gözleri ancak gözler bağışlayabilir.
bir yazar.

katherine mansfield

Virginia woolf 'un kıskandığım dediği tek yazar.

samsun

Türkiyede yaşanılabilecek şehirlerden. Düzenli bir şehir . Amazonlar şehri . Türkiyenin en tehlikeli illerinden swh

süleymaniye camii

istanbul'un 3. tepesine kurulmuş bir mimar sinan eseridir. ayrıca bir bilgi olarak (bkz: cevahir minaresi)

artvin

Memleketim diye demiyorum gerek doğası , gerek insanları olsun mükemmel bir şehir. Okuma oranı yüksek , insanları zeki ( örneğin ben ) swh . Gidip görün benden bu kadar .

mantı

Hamur ile etin müthiş birleşiminden oluşan , hayatımda gördüğüm en güzel şey . Her oğün yiyebilirim swh

boztepe

Orduda görebileceğiniz en şahane yerlerden biridir. Teleferik kullanmanızı tavsiye ederim. Boztepe manzarasından Orduya bakmak gerçekten mükemmel , şiddetle tavsiye edilir.

ordu

Karadenizin incisi gercekten farklı bir şehir üniversite okudum diye söylemiyorum swh. gidiniz görünüz efendim.