bugün

sevdiği entry'ler

bıcır bıcır

Az önce beni güldüren entryden bir kesit.

nihavend longa adlı zevat

Ataları maymun olduğunu iddia eden şempanzelerin saldırısına uğrayan Müslüman Türk. Şu yukarıdakine 2 kg muz verinde sussun.
Allah yar ve yardımcın olsun

antartikaya gitmek

antartika da kutup ayısı yaşamaz dostum.

yaran fıkralar

muhabir: batı medeniyeti hakkında ne düşünüyorsunuz?
gandi: bence güzel bir fikir olur.

sexting haram mıdır

doğru zaten herkes bunu yaparken kabeyi tavaf etmeyi falan düşünüyor.

18 nisan 2024 fenerbahçe olympiakos maçı

oo toplanın beyler akşam seks var. feneri zikecekler.

ben çekirdeğimi alır olimpi olimpi diye tezahürat yapa yapa izlerim.

ölen amcasını kredi için bankaya getiren kadın

--spoiler--
başlığı okuyan herkes bu ülkede yaşandığını düşündü ve eğer öyle olsaydı da kimse şaşırmayacaktı di mi?

işte güzel ülkemizi getirdikleri nokta, seviye tam olarak bu.
--spoiler--

Fark etmez pampa brezilya'da da olsa, ak parti döneminde olmuş sonuçta. Ak partiye yazar eksi puan.

Not: tedavi olun olum siz hastasınız, ciddi kafayı yemişiniz. Dünyanın bir ucunda olan bir olaydan hükümete sallamak vallahi ciddi paranoya.

0 0 7 nin kafasını tutup ağaca sürtmek

(bkz: yağdanlık hizmetinde sınır tanımayan yazarlar)

sidik filtre edilmiş kandır

Yanlış söylemiş herbokolog kuku lavuğu, sidik filtre edilmiş kan diildir.

Aslında bu kukucuları sözlükten şutlasak, mod'lara da biraz yol göstermek gibi olsun tabii de, sözlük bikaç klavye korkağından arınır mı?!
Diye kendine sormadan da insan edemiyo, di mi?

masklavi

Akepeyi de eleştiriyom felan diyo ama hiç akepeyi eleştiren bı entirisine raslamadim şimdiye kadar nonoşlar. Purofoline de bakındım ama yok, bilakis sürekli akepeyi öğüp ışıklı partimizi itin gotune sokuyo.

Azıcık onurlu ol bizim gibi kız, hiş bizim ışıklı partimizi ya da altılı masa ortaklarimizi felan elestirditimiyizi gördün mü, Göremessin zira sürekli akepeyi eleştiririz biz.( Arada bı ben ümamoğlu na oy vermedim şekerim felan diyebiliyoruz tabi)

Diyerleri hata yababilir ama akepe yabamaz o yüzden her hatada eleştiri koyarız. Niye çünkü biz onurlu, gururlu ve bı o kadarda namussuzuz.

Bak mesela, chb li böcek 'in kontrolünde olan belediye de , teleferik kobtu, insanlar öldü, yaralandı ama hiç oralı olmadık, taziye, şifa dileyinde bilene bulunmadık,neden çünkü biz Antalyalı deyil izmirliydik. (Şimdi espiriyi de anlamaz bu, akepeli ayol işte)

Fekat istavroz yiyen akepeli vekili görünce ne yabtik, bütün sosyal medya üzerinden orkanize olup abandik. Istakoz yiyo yhaa , ayib ayol, millet ölürkene istavroz mu yenir bebişim diyerek dezenfeksiyon yabtik, ardından hiş akepeyi eleştirmiyolar yha diyerek iyicene hedef saptirdik deliye döndüler, teleferik cinayetini bir kenara bırakıp,akepeyi de eleştiriyoz yha demeye başladı akepeliler neden zira biz işte böyle namussuz, haysiyetsiz, serefsizdik işte bu yüzden de hiş bı köyden olmadık, olamadık.

Hadi şimdi selametle!

masklavi

Çocuğum yaşındakiler bana çocuk diyor.32 yaşında çocuğum var. Eğer 18 yaşında evlenseydim 40 yaşında çocuğum olurdu.

masklavi

Hiç konuşmuşluğum yok. Tanımam etmem. Ama iman ve ibadet ehlidir diye düşünüyorum.

iran olayını anlatır mısınız

iran dedi kardeş benim konsolosluğu vurdun. Senin nükleerin var ben çulsuzum halkıma bunu açıklayamam. Yalandan füze atacağım sende vur mesele kalmasın. Onlarda tamam dediler. Mesele kapandı.

türklerre hiç fıstık alerjisi olmaması

benim ancuezli pizzaya ve akçaağaç şurubuna karşı alerjim var karşiim.

fb nin kendisini dünyanın en büyük kulübü sanması

görsel

Trajikomiksiniz MK.

Pardon da en büyük derken?.

Dünyanın bundan haberi var mı ki MK?.

Aynen aynen ....

Liverpool, Real Madrid, Barcelona, Manchester United, Manchester City, Borussia Dortmund, Inter, Milan falan filan hikaye...

Tek büyük sizsiniz MK. Yersen...

Görende şampiyonlar ligi, Avrupa ligi kupaları falan var sanacak...

Canım sen sadece Türkiye'de kendini büyük görebilirsin. Kapişşş.

Dünyanın umurunda değilsin. Kendini fazla abartma istersen...

Komiklik Ligi'nde şaşırtmayan şeyler...

erkeklerin krem rengine de beyaz demesi

Erkek adam , kremi , fuşya yi , lila yi bilmez.

durmadan seks yapmak isteyen kadının kocası

en az 4 postadan sonra okumadım. köy çeşmesi mi bu amına koduğum.

kıçı yıkıyorsak tuvalet kağıdı satışı neden çok

Önce götü tuvalet kağıdıyla siliyoruz. Yazın önce önden arkaya,kışın arkadan öne,Sonra bol suyla yıkıyoruz,sonra kağıtla tekrar kuruluyoruz. Gavurmusunuz lan siz safece silip çıkıyorsunuz.

parkta genç kızı taciz eden ufak çocuklar

eline sopayı alacaksın, eşeği de amazon nehrinden su almaya yollayıp bu veletlere dalacaksın.
eşek su dan gelene kadar allah yarattı demeden kırılmayacak yerlerine vuracaksın.

bu sırada sizi gören bir lavuk veya sözlükte bu entry okuyan bir lavuk "çocuklara şiddet uygulayan/şiddeti savunan" biri olarak sizi görecek lololo yapacak.
bu henüz çocuk olan insanımsı yaratıklara attığınız dayağa ara vererek sopayı bunu diyen lavuğun müsait yerine yağlamadan monte edeceksiniz.
sonra sopayı lavuktan çıkarıp, bunu diyen lavuğu da dayağa dahil ederek tekrar dayağa devam edeceksiniz.