bugün

entry'ler (38)

türkiye de çarşaflı kadın görmek istemiyoruz

Konu güvenlik olunca evet belli bir sıkıntı var onu da çarşaflı kadın üstünü aramaya gerek yok mantığından vazgeçerek çözebilirsiniz sadece. Onun dışında insanların tercihleri kimseyi ilgilendirmez. Çarşaflı kadın mini etekli kadına kötü bakmadıkça kimseninde çarşaflı kadına "öcü" gibi bakması doğru değil.

seni uyutmayan ne

Bende bu sorunun cevabını arıyordum niye uyuyamıyorsam.

tantuni

Mersin'e bu kadar yakın bir yerde yaşamam ve üstüne birde Mersin'de okumam dolayısıyla çokça yediğim yiyecek kendisi. Benim damak zevkimden midir bilmiyorum ısınamadım sevemedim. Adana kebaptan gelmenin etkisi büyük tabi.

1996 yılından hatırda kalanlar

Doğmuşum galiba. Aslında önemli gibi kimsenin mi hatrında kalmadı? Neyse usulca uzaklaşıyorum.

türklerin en iyi olduğu konu

Ve tabi bu insanlar gelecekte Türklerin iyi olduğu konular olsun diye böyle aşağılık kompleksine kapılıyorlar kesinlikle öyle(!)
Askerini bu kadar seven bir millet daha gördünüz mü siz? Toprağının her parçasına aşık olan başka bir ülke... Kötü şeyler oluyor hep de olacak. Küfürmüş, ikiyüzlülükmüş, gerçekleri çarpıtmakmış. Bende katılıyorum o zaman Türk olarak ilk siz yapmasanız mesela ama olmaz tabi. Ne olursa olsun burası Türkiye dünyanın dört bir yanında yaşayan Türkler ve hepsinin göğsünü gererek dolaşmasını sağlayacak bir şey var:Dünyadaki her ülkeyi gezin hepsini gezin ve her milleti tanıyın tarihi böyle şanlı şerefli olan bir millet bulursanız işte o zaman tekrar gelip kendi yaptıklarınızdan yola çıkarak Türkleri kötüleyin.

20 ağustos 2016 gaziantep patlaması

Sabah erkenden heyecanla uyanıyorsun. Evleneceğin gün sonuçta kim bilir ne zamandır hayal ediyorsun bu günü. Elin ayağına dolaşıyor tüm aile telaş içinde herkesi arıyor çağırıyorsun arkadaşların ailenden herkes bu mutlu gününde seni yalnız bırakmamak için yanında. Sonra ne mi oluyor? Sonrası yok sonrası sonsuzluk. 3-5 şerefsiz hayallerine göz dikmiş oluyor ve sen melek oluyorsun.

fotoğraflarda çirkin çıkmak

Gülememekten kaynaklanan durumdur efenim. Evet çok güzel değilim ama gülümsemem genelde kurtarır lakin konu fotoğraf olunca o gülmek olmuyor sanki büyük bir acı çekiyorum kafama silah dayanıyor ondan gülüyormuş gibi yapıyorum. Sanki hayatımda ilk kez limon yiyorum da yüzümü buruşturma olayını yanlış anlamışım gibi işte öyle bir durum.

sözlük yazarlarının itirafları

ikimizde lisedeydik arkadaştık sonra aşık olduk. Yalan söyleyemem ilk aylarda bulutların üzerindeydim beni el üstünde tutuyordu. Sonra biz tartışmaya başladık küçük şeyler tabi ilk başlarda gözüm dolsa içi yanardı görürdüm. Sonra aylar geçti. Biz tartışmaya devam ettik sonra baktı ben kızıyorum ağlıyorum sonra geçiyor. Bunun güvenini vermiş olmalıyım ki ağlamaktan gözlerim kan çanağına dönse de yanmadı bir daha içi. Sonra aylar geçti mezuniyetim doğum günüm yılbaşı hepsinde ağladım en kötü hatırladığım günler oldu en özel olması gereken günler. Sonra kendisi ilk yıl üniversiteye gitti ben bir yıl daha hazırlanmaya karar verdim. Neyse hazırlandım işte tercih dönemi geldi onun istediği şehri yazmazsam ayrılacağını söyledi izmire Ankara'ya istanbul'a puanım yetiyordu tamam dedim senin istediğin olsun sonra bir baktım kendisi ülkenin öbür ucuna tercih yapmış haberim bile yok. Sonra ne oldu sözlük çekti gitti bende istemediğim bir şehirde kalakaldım. Sonra ne mi yaptım nasıl yaptı bilmiyorum ama bi anda gitmesinin çok normal olduğunu düşündürdü bana bir anda ben ağlamaya başladım o yine umursamamaya. Neyse sözlük gitti oraya aylarca bir kez bile konuşmadık aramadı sormadı sonra ben yine ona ulaşmaya çalıştım ulaştım da işte yılbaşına sesini duyarak gireyim dedim aradım açmadı engelledi hatta. Sonra özgüvenim öldü sözlük ondan önce özgüvenim tavandı sonra insan içine çıkmaya utanan biri oldum. Daha sonra biri mesaj attı bana hiç görmediğim bilmediğim çok kötüydüm 1-2 kelime konuştum yalan yok okulumu falan sordu cevap verdim yanlış bir konuşma yok gayet normal bi konuşma. Neyse sonra geldi işte sonunda tatil için bu konuşmayı öğrendi sonra en kötüsü ben oldum aldatan da ben oldum ne küfürlerde yedim. Kendisi instagram kullanır ben açtım daha yeni düşün sözlük bir fotoğraf attım hiç anormal bir şeyi yok ama yine görmüş ne küfürler etti neler neler dedi bilmiyorum sözlük ne yapsam bilmiyorum.

kendinize eklemek istediğiniz özellikler

Sinirlendiğimde gözlerim dolmasa güzel olurdu sanki. Çok büyük dert.

fala inanan insan

(bkz: fala inanmayıp falsız kalmayan insan)

kadını en sağlam burç

ikizlerdir ,yükseleni akrep olanından.

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

Mersin üniversitesi olacak yakın zamanda.

erkeğin ağlamasına kızların bakış açısı

Oto boka ağlamasa da hoş olur sanki onun dışında aşırı bir şefkat uyandırır bende.

kadını hiç çekilmeyen burç

Burcumu bolca göreceğimi bilerek gitmiştim zaten ama çekiliyordur bence şirinlerdir de aslında.
Ikizler burcu da deseymişim iyi olurmuş.

aslan burcu

En iyi anlaştığım burçmuş kendileri çevremde tek bir aslan olmaması neden acaba.

mersin üniversitesi

Bu yıl eczacılık Bölümü'nü kazandığım üniversite o kadar da gidip gelirim Üniversitesini hiç görmediğim şehir.

2015 ösys sonuçları

Daha tercihler bugün başladı yapıyorsunuz böyle şeyler insan bilse de heyecanlıyor, yapmayın.

her şeyle ekmek yiyen insan

Başlıkta kendimi görüp entrylerde göremedim. Kim demiş göbek kilo diye ben nasıl zayıf olabiliyorum ki o zaman.

yemekten bıkılmayacak yiyecekler

Adana kebaptır net.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

ygs-2 18.000
mf-3 25.500 ftr istemek zorunda kalıyorum sanırım oysaki hayallerimde yoktu yardımcı olabilecek varsa lütfenn