bugün

Cekilmeyen kiz yoktur, cekmeyi bilmeyen erkek vardir. Merhaba tun kizlar.
Acik ara ikizlerdir.
baslik sahibinin ironi yapmak icin actigi dusunulen kotu basliktir. amacinin disindadir.
yengeçten uzak durun derim her şeye ağlarlar, ağlanacak bir şey yoksa ilgi çekmek için gene ağlarlar.
Aslandır. Tarafımca hemen hemen tüm sevgililerim bu burçtandır ve hiçbirinin trip, aşırı kıskançlık, bitmek tükenmek bilmeyen ilgi bekleyişini çekemedim. Bir süre belki düzelir farkeder hatasını dediklerim oldu ama inanın hiç değişmiyorlar. Tecrubeyle sabittir ki aslan kadını. Belki de terazilerle uyumsuzlardır bilemeyeceğim.
Burcumu bolca göreceğimi bilerek gitmiştim zaten ama çekiliyordur bence şirinlerdir de aslında.
Ikizler burcu da deseymişim iyi olurmuş.
kürt burcudur. yani kürtlerdir. iyyy.
isviçreli bilim insanları onayladı: ikizler.
Koç burcu erkeğidir. O da koç burcu erkeğidir amk.
Herkesin eski sevgilisinin burcudur. Bu kadar olmaz biraz adalet.

ikizlerin erkegi de kadini da evlerden irak olsun amin.
ikizler burcu kadınını tek geçerim. bu kadar aksi huysuz nalet bi burca daha önce hiç rastlamadım.
ikizlerdir.
kendimden biliyorum.
ikizleri çekilir fırlatılır tekrar gelir ama bi aslan 31 olsa çekilmez.
Ulan hepsi ayrı çatlaktır. Teraziler susmaz zaten. Yaylar ve aslanlarda havalarına girdiklerinde durmazlar.

Edit: Kötü bi amaçla söylemedim. Çatlağı tatlı anlamında söyledim.
başak burcudur piknik yapalım desen her yer toz der sinemaya gitseniz koltuklar kirli yemek yemeye kalksanız bu patates kızartmalarının yağı kim bilir kaç günlük dün giydiğiniz tişörtü giyseniz bir hafta daha giy sonra yıkarsın sırf dırdır .
Akrep denip duruyor ama kaç tane akrep tanıdınız da bu kanıya vardınız merak uyandırıcı bir konu. Her insanın çekilmez tavırları olabilir. Akrep kadını gibi etkileyici, sahiplenen ve cazibeli bir kadını sadece herşeyi çok iyi olduğu için çekemeyebilirsiniz.
kimsenin terazi dememesiyle çok mutlu hissettiren başlık, gülücük.
ikizleri yine yerden yere vurmuşsunuz vefasızlar. ağlama ikizler gel ani duygu değişimlerimizle beraber dolunayı izleyelim.
Akreptir.
Bütün burç kadınlarının yer aldığı anketimsidir. Ben başak denir diyordum ama bir tanecik yazılmış. Şimdi bir kişi diğeriyle anlaşamıyorsa burcun suçu ne. Sen onun burcunu yazarsın o senin burcunu yazar. Ben bir burçla anlaşamıyorum mesela ama onunla da anlaşan vardır mutlaka.
bütün burçlardır.
Terazidir. Çekilmez bi kadın olduğum doğrudur. Uykusuz aksi ve naletinden aynı zamanda.
Akreptir.
Terazi candır, haşa de ulan
Balık balık...
ikizler, çekemeyen kablolu yayına geçsin.