bugün

evinin bas kosesine televizuon ve aksesuarlarini tamamlamayi dusunen arkasaslara yapilabilecek tavsuyelerdir.

not: misirda lg 47lm6610 led tv hakinda yorum yapabilecek arkadaslara simdiden tesekkurler. ( fiyati 9000 le = 2,600 tl. )
Almayın.

Bilgisayar alın, ona bağımlı hale gelin.
fiyatı uygun kullanışlı bir şeyler olsun.
sakın lg marka televizyon almayın. çabucak bozuluyo aynı zamanda çok dandik bi servisi var.
almayın.bildiğin çöplük.
almayin ne gerek var.
samsung alabilirsiniz 6.seri 6470 modeli harika 55'' olabilir.
42'' 1500 tl ye kadar bir şeyler bakan biri olarak. Tavsiyelerinizi beklerim.
sağlam bir bilgisayar monıtörü büyük ve süper bır internet derdinizi çözer.
bir model belirleyin. mümkünse 3 ay sonra alın. mutlaka fiyatı düşmüş olacaktır. son zamanlarda aldığımız elektronikler elimizde patlamakta. fiyat ve teknoloji olarak.
http://store.sony.com/50-...-27-catid-All-Sony-HD-TVs
10 numara makina, bir buçuk senedir kullaniyorum, yanina da güzel bir 5+1 sistem oldu muydu, üfff.
3 yıldır lg kullanıyorum. hiçbir sorun vermedi. en az 100 hz olsun bence. ama 100 hz yanında pmr, cmr gibi yazılar yazıyorsa 100 hz değildir tam olarak pek tavsiye etmem. tepkim süresi de düşük olması iyidir. 1'e yakın olsun. lg ucuzdur, 100 hz, 107 ekran led lg işinizi görür yeni oyunları oynar, filmleri rahat izlersiniz. ama para elimin kiri bana dokunmaz diyorsanız sony.
almayın.
almayın.

klasik olacak ama evet.

neden derseniz
şeytan icadı olduğundan degil.

bi defa gereksiz.

internet alın onun yerine.

tv de karsiniza ne çıkarsa mal.gibi onu izlemek zorundasınız.

internetse bilhassa faydalı kullanılmakta daha idealdir.
seçim sizdedir.

almayın yani kısaca.
almayın, internetten takip edin dizileri. hem reklamsız, hem sansürsüz izlersiniz; hem de entelektüel olursunuz la. valla bak, televizyon izleyenler aptal ya bu ülkede, işte ondandır dizilerin internetten izlenmesi.

televizyon izlemiyorum, çok elitim. onun yerine reklamsız olarak internetten takip ediyorum dizileri. hem link de bulup maçları da izleyebiliyorum. ahey ahey ahey yaşasın internet entelektüelliği.

geri zekalılar için zorunlu açıklama: ikinci paragrafta kendimden bahsetmiyorum. ne salak insanlarsınız siz oğlum.
Yardım bekleyen yazarlar için önemli tavsiyelerdir.. Bilgi paylaşınca güzel.
samsung, sony, lg bu piyasanın liderleridir.
hdmi girişi en az 2 tane olan bir model alın.
Kitap alın.
her gün "amaan bugün de televizyonda bir şey yok" demek için bir televizyon almak,

bence de harika bir fikir.
siktir edin, almayın.