bugün

entry'ler (50)

alex de souza

Mehmet Topal ile yerini kapatma çabası geliyor insanın aklına aq şaka gibi.

tek yaptığı türk kızını kötülemek olan türk erkeği

Güzelim. Sen ne yaptın şimdi. Diğer entry ni de gördüm. Ezik ezik ezik diye dolanıyorsun. Özgüven eksikliğini mi kapatmaya çalışıyorsun aklın kadar küçük ekran arkasında. Bence git. Büyük bi kadın ol. Diplomat ol mesela sonra çık mikrofona eziksin demezsin zaten. O zamana büyürsün.

yazarların ruh halini anlatan dizeler

Söyle birbirimizi nasıl sevdik
Saçları sırma gelincik
Gözleri sürme gelincik
Suçumuz neydi bizim

Sevdik birbirimizi deli sevdik
Saçları sırma gelincik
Gözleri sürme gelincik
Suçumuz neydi bizim.

sözlükte kız varsa niye bana mesaj atmıyorlar

Sağ eli aşağıda yemi attı bekliyor arkadaş uzaklaşın.

ezik sözlük erkeği

Aptal, işsiz, canı sıkılmış, kitap okumak yerine gözünü ekrana sokan kız başlığı detected beyler. Uzak durun. Yaramaz.

sezen aksu lu geceler

Belki de bu kadın olmasa olumsuz duygular olmayacaktı. insanı tribe sokan ağlamaklı sesi yine de hoş, her insana düzenli olarak bi doz lazım.

gecenin fotoğrafı

görsel

işid li teröristler tarafından yayınlanan video

Bütün dualarım çok acı çekmemiş olmaları. Aklıma geldikçe koca adam ağlamaklı oluyorum.

kızlara söylenen can yakan sözler

Arkadaşın boyu 1.84 müş. Kendi boyu galiba iddia oranı değil. Vallahi 8 oran bile var inan bana.

tirkiyedeki en seksi kadın

Orantısız gerizeka, iq 3 güzel ergenlik. umarım çabuk biter.

yiğitler ölse de vatan bölünse de inadına rte

bu adamı asın.
tecavüz biter
istismar biter
yolda insanlar kavga etmez
bombalar patlamaz
çocuklar acı şekilde ölmez
askerler hiç uğruna ölmez
dünya da terör biter
ortadoğu dan amerika gider
ingiltere bizi sever
rusya esad ile ters düşer
kapitalizm biter
ticaret yolları bulunur
ekonomi büyür
işsizlik azalır
herkes birbirini sever
hepimiz mutlu mutlu kar yağmasını bekleriz
haber bültenleri, bu gün kar ne güzeldi, diye haber yapar
derbiler de kırmızı kart bile çıkmaz.

ya asılsın ya da beynini açıp içine yapay beyin takalım.

erzurumluların türk olmaması

Erzurum da 2 yıl yaşadım böyle bir şeye rastlamadım. Cahilliğin gözlerimi kör etti insanların vaktini çalma bir daha. Şimdi güzelce sil de entry i görüp insanlar vakit kaybetmesin sende bundan sonra 2 kitap 1 entry 2 kitap 1 entry her şey senin iyiliğin için.

neden bombalar bilal erdoğanın götünde patlamıyo

Galiba kendisi ölmüş, diğer taraftan yazıyor bizlere.

2016 yılı türk kürt kardeşliğinin bitiş yılıdır

Patlatılan bombalar işe yaramış bazı iqsu düşük insanlar gaza gelmiş. iç savaş çıkarmaya hazır aslan parçası (!)

patlamalar umrumda değil

bazıları hala kendi tepki gösteremediği için insanların da göstermediğini söylüyor inatla. buyrun gidin başka ülkeye o zaman niye ağlıyorsunuz kalmak isteyen kalır gitmek isteyen gider. bir kaç saat önce yaptığınız kahvaltı yediğiniz ekmek ülkemizin malı. haram olsun size. hemen gidin amerika nın yarrağ... aman malını yiyin.

patlamaya sevinen kürt

Patlamaya sevinen kürt türk ermeni değildir. Önemi yoktur ırkın. Patlamaya sevinen teröristtirtir. Verimsiz döldür.

patlamalar umrumda değil

Adamlar gamsız. içi acımıyor haberleri duyunca kendi içinde bir üzüntü sinir bi intikam ateşi yanmıyor. Lanet okumuyor içinden. Tepki verenleri de kendi gibi sanıyor sonra
"Primm yhaaw"
"abartmayın aqq"
"ben gidicem ülkeden Banane zaten (@1 kansızlığı)
"bence herkes boşuna bu kadar tepki gösteriyor - ben üzülmedim bu kadar zaten çok da umrumda ülke insanlar neden bu kadar tepki gösteriyor ki - hepiniz yalancı duyarsınız lan"

SEN KANSIZSAN AILEN SANA BAZI ŞEYLERi VERMEMiŞSE BiZ NE YAPALIM SEN KiMSiN BiLiYOR MUSUN KURTULUŞ SAVAŞINDA iNSANLAR KENDiNi PARÇALARKEN, AMERiKAN iNGiLiZ FRANSIZ MANDASINA GiRMEK iSTEYEN GERiZEKALI.

patlama sonrası olanlar

Arkadaşın biri yayın yasağı getirilmesini eleştirmiş galiba. Ne istiyorsun. Yayın açık olsun tüm dünyaya ölen askerimizi sivilimizi göstermek mi? Batı hayranlığınız işinize gelince olur zaten. Amerika da çocuk okulu basıyor basın ın canlı yayında gösterdiği şey helikopter den polis arabaları. Ama bizimkiler istiyor ki parçalanmış vücutları görelim bakalım nasıl kopmuş organlar. Salak Salak davranmayın aq ekmeğine bal sürüyorsunuz itlerin . Çok meraklıysan git dışarıda iş makinesi izle.

milli istihbarat teşkilatı

2016yılı:

ZzzzZZzZZzzzZzzzZzzZZZZZZZzzz

17 aralık 2016 kayseri talas saldırısı

Çarşı izni, asker karmaşası var. Ekmeğine bal sürmeyin. Saçma acıtasyonlar yapmayın.
(bkz: onlar sadece çarşı iznine çıktılar bi kaç saat internet kafe de iki mesajlaşmak için)
Durak ve otobüs sivildi.
Uyanık olun. istenileni vermeyin.
Allah ailelere sabır versin.