bugün

Banane lan, kürt sevici ve akp ye inatla oy verenlerin umrunda olsun.
Burada boşuna duyar kasmayin amk.

Sikeyim böyle muz cumhuriyetini, az kaldı siktir olup gitcem.
Ölenlerin sadece akp yandaşı olduğunu düşünen bir arkadaşın beyanı.

Sanmayın ki ateş hep uzaktan yanacak, böyle umursamadıkça elbet bi tarafınız yanacak sizin de.
Adamlar gamsız. içi acımıyor haberleri duyunca kendi içinde bir üzüntü sinir bi intikam ateşi yanmıyor. Lanet okumuyor içinden. Tepki verenleri de kendi gibi sanıyor sonra
"Primm yhaaw"
"abartmayın aqq"
"ben gidicem ülkeden Banane zaten (@1 kansızlığı)
"bence herkes boşuna bu kadar tepki gösteriyor - ben üzülmedim bu kadar zaten çok da umrumda ülke insanlar neden bu kadar tepki gösteriyor ki - hepiniz yalancı duyarsınız lan"

SEN KANSIZSAN AILEN SANA BAZI ŞEYLERi VERMEMiŞSE BiZ NE YAPALIM SEN KiMSiN BiLiYOR MUSUN KURTULUŞ SAVAŞINDA iNSANLAR KENDiNi PARÇALARKEN, AMERiKAN iNGiLiZ FRANSIZ MANDASINA GiRMEK iSTEYEN GERiZEKALI.
gel götüreyim ama avrupada türk düşmanlığı var bilgine .
Kimsenin umrunda degil zaten, yalniz degilsin. Oyle sozluge girip lanet olsun terore, icim aciyor demekle olmuyor bu isler.

Ulke bir gun de gelmedi bu hale, 2008 den beri devam eden bir surecin sonucu bunlar. 2008 den beri olanlari agzi acik ayran budalasi gibi izledikten sonra ben duyarliyim diye dolasmayin etrafta kardesim. Sayin ocalan laflarina tepki vermedikten sonra, bombalar patlayinca lanet olsun terore demeyin bosuna.
bazıları hala kendi tepki gösteremediği için insanların da göstermediğini söylüyor inatla. buyrun gidin başka ülkeye o zaman niye ağlıyorsunuz kalmak isteyen kalır gitmek isteyen gider. bir kaç saat önce yaptığınız kahvaltı yediğiniz ekmek ülkemizin malı. haram olsun size. hemen gidin amerika nın yarrağ... aman malını yiyin.
Patlama da ölen kendi canından olsa böyle konuşamazdın yazarı. Patlama da umurumda halep de umurumda. Halep olayında canice katledilen cocuklarin gözyaşına tecavüz edilen kadınlara ölen masumlara uzulmeyen insanin vicdanini da sikeyim. Bizim askerimiz sehit oluyor polisimiz sehit oluyor sizin olayiniz bolmek partilestirmek. Halep e üzülmek askere üzülmemek mi oluyor?
Neymiş siktir olup gidecekmiş gitmezsen adam değilsin. Bu sekilde konuşanların zaten bu ülkeyle işi olmasın. Ne demişler gemi battığında herkes batacak onemli olan bok atmak degil ayakta tutmak. He bir de ilk önce fareler terk edermiş.

Yanlız elini cabuk tut gidene kadar bir tane de senin bi tarafinda patlatmasınlar.
Umrunda olmak, herkese nasip olmayan bir erdemdir.
Vicdan gerektirir, empati gerektirir, insanlık gerektirir...
Polonyaya gidiyorum ayarladım iş. Buradada kim kimi dikiyo kim patlıyor umrumda değil zaten haberim de olmaz.

Ayrıca zenginim ve bu ülkeye vergi veriyorum para kazandiriyorum. Siz ne yapıyorsunuz ülkeniz için?
bir gün patlayan senin annen kardeşin olduğunda umursarsın öyle bir umursarsın ki öfke kusacak yer ararsın sonrada söversin ona buna. ama suç birazda sizin gibi duyarsız insanlarda.
ulan aptal, akp olmamış olsa her şey güllük gülistanlık mı olacak!

adamlar doğuda özerklik kazanıp kürdistanı kurmak için götünü yırtıyor, her yere hendek kazıp, doğu illerini cephaneliğe çeviriyor yine akp suçlu amk!

değil akp hangi hükümet olursa olsun doğuda özerkliğe ya da kürdistana izin vermediği sürece aynıları yaşanacak!
Rte gibi bir lider oldukça daha çok böyle patlamalar olur.