bugün

entry'ler (11)

begonvil

görsel

mirket

istisnasız herkesin bayıldığı bir hayvan benim dışımda. Dümdüz hayvan.

aniden ilgiyi kesen kadın

Olması gerekeni yapan kadındır.

şekersiz kahve vs zift

Daha sertse zifti bir deneyelim. Bana çoğu kahve su gibi geliyor.

dövmeli insan görünce gelen uzak durma hissi

Canım anam ve türevlerine sahip dövmeli beylerden itinayla uzak duruyoruz. Hatta aynı havayı solumamaya, 10 metre mesafe koymak prensibimizdir.

eylül de devam eden ağustos sıcağı

Ülkece bitmesini dört gözle beklediğimiz olay.

adana

Yazları Üşümeyi unutturan şehir. Yavaş yavaş sıcaklar yerini soğuğa bırakırken üşümeyle sanki tekrar tanışıyoruz gibi hissediyorum. Eski sevgiliye tekrar kavuşmak gibi bir şey.

rick and morty

ilk 4 sezonu zevkle izlerken 5. Sezon itibariyle artık beni baymaya başladı. 5. Sezonla birlikte Her bölümde cinselliğe yapılan vurgu baya çiğ durmuyor mu?

sözlük kızlarının hayalindeki erkek

Benim için mükemmel erkeğin tanımı: düzenli temizlik yapıp, detaylara hakim olan; mutfakta altın günü menüsü, iftar menüsü çıkarabilecek kadar bilgi ve birikime sahip( dünya mutfağınada hakim olabilir); vır vır konuşmayan, yakışıklı, uzun bir bey.

viyana

Alman kafası ile yaratılmış şehir. Küçüçük alanlara kocaman yapılar yapmışlar. incelemek zor, popülasyon fazla. Her şeye rağmen çok güzel.

termini

Roma’ya gidecekseniz burada kalmayın, konaklamayın uyarılarının öznesi olan merkez. Pek tekin bir yer değil. Sabah pis kokuların, en kötüsü dışkıların üzerinden atlaya atlaya metroya ulaşmaya çalışırsınız.