bugün

entry'ler (109)

memeleri demirden dökülmüş gibi olan kız

istisnalar var genelleme yapılamaz.

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

hacı hoca gibi takınıp her türlü yolsuzluğu yapmaktansa adam gibi adam olmak en güzelidir. dini alet etmemis en azından yaptıklarına.

sınavdan hemen sonra moral bozan öğrenci

en nefret ettiğim muhabbet sınavdan çıkar çıkmaz soruları cevaplamaya çalışan kontrol eden arkadaş muhabbeti. neyin derdindesin sınav bitti neyi değistireceksin yanlışlarımı söyleyip neden moral bozuyosun. her sınav sonrası bu muhabbete giren arkadaşların yanından hemen uzaklaşırım.

türk erkeğinin kızlara karşı geçirdiği evrimi

en büyük evrim kız kulesine bayan kulesi diyen erkeğin yaptığı evrimdir. kibarlıkta yeni bir çağ açmış erkektir.

unutulmayan öğretmen dayakları

okul hayatım boyunca sadece bir kez dayak yedim. hiç unutmam ilkolul birinci sınıftayım en ön sırada oturuyorum. o harfini ögreniyoruz. öğretmenim recep avcu ( çok severim kendisini ) başımda durup beni izliyordu. sonra sebebini bilmediğim bir tokat kulağımın çınlamasına neden oldu. ben hala olayı anlamış değildim ne yaptım acaba diye. bir satır noyunca yazdığım her o harfi için tokat yedim. sonra tahtaya kaldırdı bi tokat da tahtada yedim. sebebi o harfini aşağıdan başlayarak yazmammış. o gün bugündür inat ettim o harflerini hep aşağıdan başlayarak yazarım.

donan arkadaşınız karınızla sevişsin mi

burdaki amaç vücut ısısını dengede tutmaktır. sevişmesine gerek yok soyun sarıl arkadaşına. eğer sen üşürsen karınla seviş tekrar sarıl adam senin ateş gibi olan vücut ısından canlanır zaten.

beyaz tenli erkeklerdeki kusursuz çekicilik

şahsımca esmer erkek bir adım öndedir. kirli sakal da çok yakışır.eksileyen arkadaş sen de kendi alanında iyisindir. çok da dert etme zevk meselesi ?

damar yolu bulamayan sağlıkçı seksiliği

annem ameliyat olmadan önce damar yolunu bulamayıp kolunu delik deşik edip ayaklarına geçen gerizekalı hemşire yolacaktım neredeyse. seksiymiş.

yaşanılan şehirdeki üniversiteyi kazanmak

yaptığım en büyük hata. istanbulda yaşayıp izmire gitmek varken istanbul üni yazdım pişmanım. liseden farkı yok özgür olamıyosun.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

guccirush 2.

türk kızlarının en büyük sorunu

sevgilisyle birlikte olsa kaşar damgası vurulan olmasa kezban denilen karşısında ne istediğini bilmeyen türk erkeklerinin olmasıdır. evet en büyük sorunları budur. genelleme yapmıyorum ama burada çok barzo var etek giyen kız o.rospudur yada uzun çizme giyen kız aranıyordur. önce siz kendi içinizde bu beyin yoksunu hem cinslerinizi yok edin sonra tabii ki artıları ve eksileriyle bu konuyu tartışırsınız.

en iyi filmler

mr. nobody.

bir zamanlar moda olan araba aksesuarları

çığlık maskesi.

taş gibi kızı kültürsüz diye terk eden erkek

haklı erkektir. oturup iki kelime edemediği bi kızla neden birlikte olsun ki.

yastığın sevişelim mi diye sorması

sabah da ne zaman evleneceğiz diye sorar o yastık.

regl tribine giren kız

siz o sancıyı o ağrıyı yaşasanız neler yapardınız çok merak ediyorum.

2 liralık iddaa kuponu yapan insan

2 lira atıp 557 lira alan insan da var. böyle de şans olmaz ki.

kezbanların öküz erkek tercihi

tencere kapak olayı.

türkiye deki herkesin bankalara borçlu olması

şuan düşünmekten uyuyamama sebebim olan yerinde bir tespit. sıkıntı var.

leejunho7

hoşbulduk efendim. şimdi bunu söylemek komik gelebilir ama kendime nick bulmakta zorluk çekerken kore hayranı bir arkadaşım bunu önerdi kabul ettim. nicke bakıp aldanmamak gerek.