bugün

yalan yalan yalan yalan...yalan makinası yemin edyorum hepsi.
özellikle çirkin kızların kendilerini paris hilton sanıp erkekleri beğenmemesi, aşağılaması vs.
Çogu kendini begenmistir. Özellikle kezbanlar.
asimetri sorunudur.
şımarıklık.
bütün hayatını sevdiği adama/ailesine ya da herhangi bir şeye adamasıdır. birey olamamasıdır.
kendilerine olan aşırı öz güvenleri, ben olmazsam o yapamaz tripleridir.
insan kendini hiç olmadığı noktalara konumlandırırsa olacağı budur.
kız olmayı çok büyük bir ayrıcalık, erkek olmayı suç ya da kabahat olarak algılamaya sanki biraz yatkın olmaları.
her şeyin en iyisine sahip olmak ister. Para için evlenir, para için ilişkiye girer.

Her erkeği kendine kul köle, asılıyor zanneder.
bulunmaz hint kumaşı olmaları. bulunmaz oldukları için bir türlü bulamadım şahsen.
zekadan bihaber genel kültür yoksunu odunlarla takılmaları.
sorunsuz olduklarını zannetmek.
1,55 - 1,65 boylarında balık etli, götü göbeği salmaya çok müsait olan bi fiziğe sahiplerdir. genelde beyinsizlerdir fakat 1,90 boyunda, adonisli, yüksek gelirli, tahsilli koca aramalarıdır.
sürekli olarak nasıl olmaları gerektiğini söyleyen, kalıplara sokmaya çalışan, bir takım tanımlamalara genellemelere giden ama kendilerini konudan soyutlayan bir dolu karşı cinsle aynı topraklarda yaşıyor oluşları.

beyler, türk kızı dediğiniz gökten zembille inmiş ayrı incelenmesi gereken bir tür değil en az iki tanesi sizlerin evinde yaşıyor. eksikleri, kusurları, hataları, zaafları karşı durduğunuz her ne varsa siz de tüm bunların işleyişi içindesiniz. aktif rol oynuyorsunuz. önce kendi farklılığınızı yaratın. seçimlerinizi, kriterlerinizi, taleplerinizi ona göre belirleyin değişim dediğimiz şey oturduğumuz yerden sövüp, saymakla olmuyor. yaşadığımız toplum sisteminin iki cinsiyet üzerinde kurduğu baskıya odaklanın, esas mesele orada başlıyor.

öz güvenli, ayakları üstünde durabilen, eğitimli, bakımlı, özgür iradesine göre kararlar alabilen kadınlar üreten bir makine yok maalesef dolayısıyla tüm bu eleştirilenlerin ortadan kalkması için belli bir süreç, bu süreci sağlayabilecek bir toplum anlayışı ve bakış açımızın değişmesi gerekiyor.
kendilerini prenses sanmalarıdır.
yağlı ve kocaman kıçlarıdır.
tayt giymeleri.
giymeyin işte amk. yakışanı var yakışmayanı var.
çenesini tutamamak. lafını söyledikten sonra pişman olmak. ' of ya keşke söylemeseydim '' diye kara kara düşünmek. sonra daha beterini yine yapmak. yine, yine ve yine yapmak.
en g.tü boklusunun bile bir bakış attığınızda hemen triplere girmesi.
Sorun bilimsel olarak ortada,yerçekimi kanunu. Adeta bu kanunu yerle bir eder hanımkızlarımız.
çok bilmiş türk erkekleridir.
türk kızları diye genellenmeleridir.
hayattaki kavramların ne kadar değeri olduğunu bilmemek.
kendilerinden vazgeçmeleridir. "ben" de varım demekten hep uzak durmalarıdır. birey olamayıp bilmemkim'in sevgilisi/karısı/kızı olmaktan öteye geçmemeleri en nihayetinde silinip gitmeleridir.
genel kültürlerinin sıfır olmasıdır. tolstoyun araba markası olduğunu zannederler.
güncel Önemli Başlıklar